Foliumzuur misselijk?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Tessatje, Nov 29, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tessatje

    Tessatje Actief lid

    Sep 8, 2007
    191
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Ik heb vandaag mijn eerste foliumzuur pilletje gedronken en ik ben sindsdien zo erg misselijk. Ik ben op dit moment echt aan het kokhalsen :oops: maar door iets anders kan het echt niet komen. Wie heeft dit ook gehad?
     
  2. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,209
    432
    83
    Female
    home sweet home
    Ik heb natuurlijk geen idee, maar denk niet dat het door 1 zo een pilletje komt hoor! Hoop dat je je snel beter gaat voelen.

    gr vruchtje
     
  3. s1986

    s1986 Niet meer actief

    De griep heerst ook weer.
     
  4. Wannabemommie

    Wannabemommie Niet meer actief

    Ik word er wel misselijk van, maar van 1 pilletje? Dan moet je er wel erg gevoelig voor zijn.

    Inderdaad misschien griep?
     
  5. FreeWilly8

    FreeWilly8 Fanatiek lid

    Oct 23, 2006
    2,055
    0
    36
    Gediplomeerd SPW4 WB'er, Rugzakbegeleider regulier
    Hardenberg
    Mijn schoonzus had dit geloof ik ook, ze kon er iig niet tegen en is er toen mee gestopt.
     
  6. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    Hoi hoi

    Heb ik ook gehad. Toen ben ik een multivitamine gaan slikken voor zwanger worden en had ik er geen last meer van
     
  7. Krisstel

    Krisstel Niet meer actief

    Ik slik nu vier maanden foliumzuur en ben sindsdien ook vaak misselijk, vooral 's avonds. Dacht dat ik me niet verbeelde maar ga me toch afvragen of dit niets met de foilumzuur te maken heeft..
     
  8. Op zich is foliumzuur een vitamine die je lichaam al kent, dus het is zeer onwaarschijnlijk dat iemand daar misselijk van wordt, al kan ik het natuurlijk niet ontkennen.
     
  9. Joycie02

    Joycie02 Bekend lid

    Apr 12, 2007
    635
    0
    16
    Ik had het ook, niet heel erg, maar meer van die vlagen. Sinds ik ben overgestapt op multivitamine voor zwanger worden (met dus foliumzuur erin) heb ik er geen last meer van.
     

Share This Page