Kennen jullie dit? Ik had er al eens over gelezen maar vanmiddag waren mijn man en ik aan het winkelen in Apeldoorn en zagen we 2 mensen staan met een groot bord Free hugs omhoog houdend. Ik ben met 2 open armen op die knul toegelopen en heb een heerlijke welgemeende knuffel gegeven en ontvangen Toegegeven je moet het misschien gewoon even doen,maar we kunen het wel gebruiken in deze tijd dacht ik zo. Voel me net een hippie haha maar bij mij toverde het een glimlach op mijn gezicht,ik heb mee aangemeld bij de hyves en een forum hiervan en ga ook zeker meedoen in Zwolle bijv. Is toch een heerlijk initiatief...?
hmmm, ik zou er persoonlijk niet zo´n behoefte aan hebben (ben een kat uit de boom kijker, laat staan dat ik een vreemde knuffel) maar wel heel fijn dat het voor de mensen die het graag ontvangen bestaat.
Mwah, vind het een beetje overdreven. Een vreemde op straat knuffelen. Maar goed, ieder zijn ding toch? Als je je er prima bij voelt en er gelukkig van wordt moet je dat zeker doen. Ik knuffel wel lekker met vriendlief en mn ventje
Hihi dank je,ach ben gewoon een vrije muts wat dat betreft,ik vind het een heel leuk initiatief en ze staan er toch maar..je moet er vast wel een beetje het type voor zijn ja
Ik ken het principe wel, leuk voor wie daar gelukkig van wordt, die moeten dat vooral doen, maar ik heb totaal geen behoefte aan geknuffel met mensen op straat. Ben sowieso al niet zo'n knuffelig type (haha, met man en kinderen uitzonderd).
Waarom niet gewoon vriendelijk groeten? Een knuffel van een vreemde vind ik waaaay beyond my comfort zone...
is leuk ja, ,maar ik hou er niet zo van! Zelfs met vrienden doe ik dit niet, ik hou niet zo van aangeraakt worden!
ik vind het leuk.. hou ervan om te knuffelen heerlijk vind ik dat, even je hooft op iemand zijn schouders leggen en nergens aan denken.. zou niet zomaar iemand gaan knuffelen uit het niets maar als ze met zo'n bordje staan free hugs sla ik niet over
Leuk man. Lekker knuffelen, ik doe ook mee. Mits de persoon niet viezig eruit ziet, dan ben ik weg. Hehe.
Absoluut niets voor mij, hou daar niet van, knuffels krijg ik toch wel genoeg van man en meisjes. Wat iemand anders hier ook al zei: laten we eens beginnen met gewoon elkaar vriendelijk gedag zeggen, want dát is hier in ned. ook een vreemd iets... als ik hoi zeg tegen iemand op straat word ik vaak vreemd aangekeken..... Laten we dan eerst daar es mee beginnen, direct zo fysiek is absoluut niet mijn ding.... Maar goed als jij het leuk vind doe je dat toch lekker, geniet er maar van!!!
Nee ik eigenlijk ook niet. Andersom ook niet. Het gebeurd me regelmatig dat ze mij voor iemand anders aanzien en dan naar me zwaaien. Dan zwaai ik vrolijk terug hoor