Hallo, Wij staan op punt om ons geboortekaartje te bestellen. We waren heel overtuigd over het concept maar nu beginnen we toch wel wat te twijfelen. Eventjes het kaartje toelichten: Op de voorkant staan 3 voornamen en daaronder een spelletje waarmee je met drie draden de naam moet zoeken die bij de baby past. De twee andere namen zijn fictieve namen. Op de tweede pagina staat dan ................... ik zal heten hierop kan je dan als geadresseerde de naam invullen. Nu ik vind dit wel bijzonder originieel maar maar maar... ik weet hoe het gaat voordat het kaartje bij iemand in de bus komt dan is grotendeels iedereen al geïnformeerd van hoe het kindje zal heten (per sms, mail enz) Dus de verrassing is weg ! Nu vraag ik mij af of dit het concept van het kaartje niet zal teniet doen. Ben dus ook aan het zoeken hoe dat we het verrassingseffect kunnen bewaren bvb door de pdf van het kaartje bvb op een site al te zetten en dan te zeggen bij de geboorte: Vandaag ben ik geboren maar als je wil weten hoe ik heet surf dan www.wiljewetenhoeikheet.be Vinden jullie dit stom of toch weer niet? Bedankt voor jullie reacties !
Het lijkt me een heel origineel kaartje en het verrassingseffect zal er echt nog wel zijn. Ik zou geen verwijzing doen naar een website aangezien niet iedereen beschikt over een internet verbinding..
Ik vind het wel een grappig en origineel idee maar of het zo handig is? In onze omgeveing zijn er toch nog aardig wat mensen die geen internet hebben (of er gewoon niet zo'n interesse in hebben) en wat doe je daarmee? Het verassingseffect zou ik me niet zo druk om maken. Welk kaartje je ook uitzoekt er is altijd het sms, telefoon cirquit waar je niet onderuit komt. Ouders/schoonouders/tantes/ooms/oma's etc kunnen gewoon niet stil blijven.... Ik hou wel van originele ideeen dus ik vind het leuk maar ook smaken verschillen, er zijn dus altijd mensen die het niet leuk vinden. Het gaat erom wat jullie ervan vinden!