Beste allemaal, Hopelijk kunnen jullie mij helpen. Ik wil,net als bij ons dochtertje, weer een website bij gaan houden met al onze ervaringen. Nu wil ik op de homepage een gedicht plaatsen uit naam van mijn dochtertje waarin zij aankondigt dat we voor een brusje gaan. Wie heeft er ideeen....ik loop helemaal vast op dit moment. xxxxxx
Dag Mummie2b80, Misschien vind je dit wel leuk? Of kun je er inspiratie uithalen? En hopelijk worden we alletwee zwanger in 2011...!!! Liefs ----------------------------------------------------- Dag lieve lezers, Welkom hier! Hopelijk wordt 2011 Een jaar vol plezier En wat ik heel erg hoop, Het lijkt mij heel erg fijn Als ik aan het eind van het jaar Grote Zus mag zijn Want heel misschien Krijg ik wel een broertje of zusje Want Papa en Mama Gaan voor een Brusje! Op deze website Zal Mama schrijven hoe het gaat En ze vindt het hartstikke leuk Als je een berichtje achterlaat! xxxx (naam dochtertje)
onwijs bedankt!! Dat is inderdaad erg mooi. Ga ik zeker gebruiken. Ik duim ook voor jou. Wij gaan begin februari beginnen.