Geen afscheiding

Discussion in 'Eerste symptomen' started by WinnieThePooh, Sep 12, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WinnieThePooh

    Jul 17, 2008
    26
    0
    0
    Normaal gesproken heb ik last van veel afscheiding.
    Nu moest ik zondag mijn NOD krijgen maar tot heden niks.
    Woensdag getest en deze was negatief.
    Heb alleen wat last van roze 'bloed'bij afvegen maar totaal geen afscheiding meer.

    Is dit een reden om toch weer te testen?
     
  2. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    Oct 10, 2007
    3,285
    0
    0
    Je kan altijd even nog een keer testen. Als het de eerste keer negatief was heb je kans dat je korter zwanger bent en dan is de test negatief.
     
  3. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Ik moest ook zondag ongesteld worden, maar tot op heden ben ik dat niet. Heb net als jou alleen roze bij afvegen (maar ook niet elke keer met afvegen). De vorige keer had ik een week voor mijn menstruatie bruin bloed en daarna veel afscheiding. Maar nu niet zo veel, met afvegen wel (wederom af en toe). Maar wat ik heb begrepen betekent het roze alleen dat de menstruatie nadert. Jammer genoeg duurt het alleen zo lang voor mijn gevoel. Dit is al mijn vijfde dag dat ik last heb van roze bij afvegen.
    Ik heb vanochtend nog getest en deze gaf weer negatief aan. Dus nu wacht ik gewoon mijn ongi af, zonde van de testen ;)

    Maar je kunt natuurlijk altijd testen zodra je twijfelt.
    Ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid hebt.

    Groetjes Sab
     
  4. inge27

    inge27 Lid

    Mar 26, 2008
    33
    0
    0
    Ik ben 2 dagen overtijd, maar alleen maar witte afscheiding. Zondag testen, spannend! Heb een zeer regelmatige cyclus van 27a 28 dagen. Durf nu nog niet te testen, en nu net dat we met onderzoeken bij de gynocoleeg bezig zijn. Zou mooi zijn.

    Gr Inge
     
  5. inge27

    inge27 Lid

    Mar 26, 2008
    33
    0
    0
    Zoals jullie zien, ben ik zwanger. Na een jaar. heb vanochtend toch getest. Blij.... Ik heb wel de laatste 2 maanden eerst een maansteen gedragen, toen die er 3 weken geleden afviel ben ik over gegaan op de robijnsteen. Heeft voor mij gevoel erg geholpen.

    Gr Inge
     
  6. Roosje75

    Roosje75 Fanatiek lid

    Aug 1, 2007
    1,281
    0
    0
    Proficiat!

    Ik heb zelf ook wat meer last van afscheiding; het ruikt anders; erg zoetig.. :oops:

    Wat dit nu weer is? :(
     

Share This Page