Geen eisprong

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Silvy222, Jul 22, 2021.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Silvy222

    Silvy222 Lid

    Jul 22, 2021
    17
    1
    3
    Female
    Hi allemaal,

    Ik krijg altijd mijn eisprong met 1+- dag op tijd. Ik kan deze ook altijd duidelijk voelen.
    Sinds een tijdje gebruik ik eisprong testen en deze passen altijd bij wat ik voel.

    Nu zit het zit het zo dat ik dit keer licht oplopende testen had (ik weet dat dat meestal niks zegt, maar bij mij loopt het altijd op tot mijn eisprong en daarna af). Op de dag wanneer ik mijn eisprong verwachtte was het streepje op zijn donkerst maar verre van positief. Deze dag heb ik bruine afscheiding gehad tot de volgende dag. Ook geen eisprong gevoeld, behalve tot nu toe lichte buikkrampen. Dit heb ik nooit zo gehad. Daarna zijn de testen ook gaan aflopen.

    5 dagen geleden verwachtte ik dus mijn eisprong maar deze is niet geweest. Ik zit nu op de 19e dag van mijn cyclus.

    Herkent iemand dit? Wat zou ik kunnen doen om mijn eisprong op te wekken. Dit maakt mij onzeker.. De klok tikt al erg over de tijd.
     
  2. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    Jan 4, 2013
    5,299
    1,769
    113
    Female
    Helaas kun je niet zelf een eisprong opwekken. Kan zijn dat die eerder of later is of deze ronde helemaal geen eisprong. Dat kan gebeuren zonder aanwijsbare reden. Wat bedoel je met dat de klok over de tijd tikt? Leeftijd? Want dat zou idd een reden kunnen zijn dat je cyclus veranderd
     
  3. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    Het is volstrekt normaal om een keer geen eisprong te hebben, een ei kan een.keer niet gesprongen zijn omdat ie te groot werd, afwijkende vorm had bv. Is écht normaal als dat een keer voorkomt. Is bij mij ook al een keer gebeurt, dmv bloedonderzoek was duidelijk dat ik 1 cyclus (die ook langer was) geen eisprong had gehad.
     

Share This Page