gestopt met microgynon 50

Discussion in 'Anticonceptie' started by mammiesam, Dec 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mammiesam

    mammiesam Actief lid

    Dec 11, 2012
    193
    0
    0
    Ik ben sinds een maand gestopt met de pil microgynon 50..ik merk dat ik niet lekker in mijn velletje zit...veel hoofdpijn, gevoelige tepels, af en toe misselijk, krampen in mijn buik..erg vervelend...wij willen graag zwanger worden en mijn lichaam neemt een flink loopje met me...erg verwarrend.

    Iemand ervaring met stoppen microgynon 50?
     
  2. Bayeux12

    Bayeux12 Actief lid

    Dec 11, 2012
    111
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben sinds 2 weken gestopt met de pil en ik herken wat je beschrijft, alleen wel in mindere mate. Je lichaam is aan het 'ontpillen'. Dat lijkt heel erg op zwangerschap heb ik begrepen.
     
  3. mammiesam

    mammiesam Actief lid

    Dec 11, 2012
    193
    0
    0
    Ik heb een kleine 11 maanden de pil geslikt, geen idee hoelang ontpillen duurt? HoelAng heb jij de pil geslikt?
     
  4. stresskip86

    stresskip86 Actief lid

    Nov 12, 2012
    337
    0
    16
    zelfstandig ondernemer
    Friesland
    Blegh ik ben sinds 10 november gestopt met Microgynon 30 (eerste dag van mijn doorbraakbloeding). Heb deze ongeveer 11 jaar geslikt.

    Heb nu echt MEGA-veel puistjes, terwijl ik die anders nooit had. Ook al paar keer hoofdpijn gehad, trekkerig gevoel in mijn buik en een dag ineens heel misselijk :/. Alle verschijnselen van een potentiële zwangerschap.

    Heb inmiddels wel getest voor de zekerheid, maar beide testen waren negatief. Ben dus denk ik echt aan het ontpillen en zit dus nu te wachten tot ik voor het eerst weer ongesteld wordt :( Hoop dat het niet extreem lang op zich laat wachten :(!
     

Share This Page