gezeik met kattestront

Discussion in 'De lounge' started by eliesja, Jan 21, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. flowertje

    flowertje VIP lid

    Jun 8, 2007
    10,165
    0
    0
    Zwaag
    hahahaha helaas kattenschrik helpt niet niks helpt
     
  2. denicepino1

    denicepino1 Fanatiek lid

    Sep 2, 2009
    1,763
    0
    0
    HUISVROUWTJE
    Kerkrade
    je heb ook van die zakken met koffieboonschillen bij de tuincentrum, dat ruikt er lekker maar vinden de katten niet lekker om over te lopen aangezien dat knarst en scherp is. het ziet er bruin uit maar als je dat over je tuin heen strooit ziet het er nog eens mooi uit ook !!! en einde van het jaar dan is de onderste laag compost geworden. dus ook nog eens goed voor de plantjes.
     
  3. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    May 5, 2010
    2,645
    0
    36
    Twente
    Je kan het beste cacaodoppen tussen de planten doorstrooien. Hier zitten scherpe randjes aan wat niet fijn voelt aan de pootjes. Daarnaast staat het ook nog eens heel decoratief en is goed tegen onkruid.
     
  4. pluk

    pluk VIP lid

    Dec 13, 2005
    16,255
    4,483
    113
    Hielp bij ons geen ene zier die cacoa doppen ze werden gewoon aan de kant gekrapt zodat ze er onder konden schijten
     
  5. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home
    die cacaodoppen werken hier ook niet hoor, graven het gewoon aan de kant!

    zal in ieder geval deze tips aan haar doorgeven.
    bedankT
     
  6. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    haha ja maar het verschil is wel dat koffiedik flink kan schimmelen en potgrond niet, weet niet of je op een schimmeltuin zit te wachten?
     
  7. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Tsja ik houd er ook niet van hoor!
    Er zijn ook genoeg mensen die voor het gemak niet eens een kattenbak hebben! verschrikkelijk aso vind ik dat!

    Ik heb het ook wel eens door de brievenbus willen gooien hoor :D maja je weet nooit zeker welk poepje van wie is!

    We heb ik eens gehoord dat iemand bij de dierentuin om tijgerpoep gevraagd heeft of poep van een andere grote katachtige, 1 hoopje in de tuin en de katten durven niet meer ;) (niet zelf getest)

    Al die afweer sprays en koffiedik enzo werken voor geen meter! zou er geen geld aan uit geven!
     
  8. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    gewoon dat koffieprut een beetje uitstrooien valt toch niet op.
    als ze het hebben geroken gaan ze direct weer weg
     
  9. Zomerbries

    Zomerbries Fanatiek lid

    Sep 20, 2008
    3,539
    0
    36
    tijgerpoep! is te koop bij sommige tuincentra's en dat schijnt voor katten zo te stinken dat ze er niet meer komen..
    Wij hebben geen tuin dus geen ervaring mee, wél met de woonwijk hiernaast die hun hond hier in de berm laten schijten.
    Is een mooi rondje om te lopen maar wordt er helemaal gek van!
     
  10. daphne78

    daphne78 VIP lid

    May 10, 2006
    7,311
    0
    0
    Nijmegen
    Ik als aso katteneigenaar..
    Nee, ik heb bij mijn buren aangegeven dat als ze er last van hebben dat ze dat bij ons moeten aangeven. Ik vind dat de kosten voor de "poepbestrijdings" middelen dus wel bij ons gedeclareerd mogen worden!
    Mijn vorige buurvrouw had kruidnagelen in haar potten gedaan, dat hielp een aantalmaanden (toen waren ze uitgekruid, dus aan vervanging toe). Onze huidige directe buren hebben honden (dat werkt echt heeeeel goed!!!), en de achterburen die willen de katten wel eens op visite hebben (lijkt ons geen goed idee voor als zij ooit verhuizen, en die katten gewend zijn om binnen te komen).

    Maar ik moet zeggen dat wij in de zomer meer "overlast" hebben van de hondenpoep in de tuin van de buren (hun eigen tuin dus), dat stinkt harder en vliegen komen erop af. Maar ja, ik vind dat dat verder hun tuin is, dus tja...
     
  11. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    :D:D ik denk dat je dan van die lucht zelf ook niet meer je tuin in durft te lopen
     
  12. vive2

    vive2 Fanatiek lid

    Koffieprut en een goed gesprek met de eigenaar van de wildschijter. Maar nu onze eigen kat naar buiten mag verdedigt -ie zijn tuin met hand en tand, dat werkt nog wel het beste :D
    En ja, ons poezebeest gaat op de kattenbak op een beschut plekje in een struik in de tuin ;)
     
  13. Cinnamon

    Cinnamon Fanatiek lid

    Jun 24, 2009
    2,478
    0
    36
    Als ze de katten ziet; natspuiten met een plantenspuit. In ons vorige huis hadden we een kattenluikje waar een buur-poes ook gebruik van maakte om dan vervolgens het eten van mijn katten op te eten en in onze keuken te sproeien. Bijzonder vervelend. De plantenspuit deed wonderen!!
    Fijn gemalen peper tussen de plantjes strooien helpt ook. Ze ruiken 1 keer en weg zijn ze! Als ze een schutting heeft waar ze over klimmen kun je hier een dun draadje boven spannen of alu folie op leggen.

    Ze kan natuurlijk ook een monster van een kat uit het asiel halen die alle andere katten verjaagd. Dan heeft ze er nog maar 1 die in de tuin schijt:D:p


    Succes!
     
  14. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home
    dat met het water had ik ook al gezegd, maar dat vind ze zielig, het lijkt wel of ze alleen woest is op de eigenaar en niet eens op de wildschijters..;) raar mens..
     
  15. eliesja

    eliesja VIP lid

    Oct 3, 2005
    8,226
    0
    0
    @t Home
    Dat tijgerschijt, lijkt me ook niet DE oplossing, dan lijkt me zo'n kattekeutel beter dan zo'n tijgervlaai en er ligt hoe dan ook schijt in de tuin en dat was dus niet de bedoeling..:p
     
  16. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    heeeeel irritant, hier ook 2 katten in de buurt die vechten in onze tuin (bij voorkeur snachts grrrr) en veel poep n de tuin.
    Ik hb wel eens gevraagd om de katten bij te houden.
    krijg ik de reactie dat de katten vrij moeten zijn.... ik kon me nog net inhouden dat ik de hond dan maar in hun tuin in laat.

    En ja ik heb een hond, maar die doe niks! we overwegen dehond van mijn ouders te lenen.

    We hebben echt alles geprobeerd, ook al cacaudoppen of zoiets. Een paar honderd euro al lichter en nog steeds vieze poep in de tuin.
    zo goor vooral met een kids.
     
  17. thewiz

    thewiz Actief lid

    Jun 27, 2009
    331
    0
    0
    Thuismama
    Assen
    Hier blijkbaar nog een (aso) eigenaar van 3 katten!!! Als je niet wilt dat er katten in je tuin poepen moet je maar in een hutje op de hei gaan wonen. Honden poepen hier ook gewoon in de berm of nog erger op de stoep! En die eigenaars ruimen het ook niet op. Moeten we dat dan ook door de brievenbus gooien (of nog erger aansteken...)?? Katten begraven het tenminste nog!
     
  18. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Ik weet niet of het al gezegd is, maar heeft ze de eigenaar er al op aangesproken? Wij hebben katten en daar hoeven anderen geen overlast van te hebben, maar als je het niet weet kun je er niets aan doen.
     
  19. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    Oct 1, 2007
    5,941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Ik ben ook op zoek naar iets. Ik heb zelf 2 katten en ik woon redelijk vrij. Mijn ene kat gaat in de wei achter ons huis zitten, dus daar heb ik geen last van, maar de andere doet het dus op mijn grasveld. En dat is best groot. Gisteren ook weer 2 blikken vol kattenpoep van het gras gehaald. Iets als kattenschrik of poepweg helpt in deze tijd van het jaar bijna niet omdat het door de regen weggespoeld word. En aangezien mijn kinderen graag op het gras spelen, moet ik er dus iets mee.

    Mijn kat ging eerst altijd in een stukje zand zitten, maar dat heb ik dicht laten straten omdat ik dus altijd met mijn auto erdoor reed. EN dan stond mijn auto op de parkeerplaats op het werk vreselijk te stinken.. :)

    Maar, dat heeft me wel op een idee gebracht. Ik ga het zand uit de zandbak halen (moet ook een keer ververst worden na zo'n natte winter) en dat ga ik ergens in een hoekje in de tuin leggen in de hoop dat poeslief daar dus gaat zitten. Dan moet ik het nog wel opruimen, maar het schept wel makkelijker weg dan van het gras...

    Het vervelende is dat geen van mijn katten binnen op de bak iets doen. De kleinste, die nu steeds op het gras gaat zitten, doet het er gewoon naast! Ook als de bak net schoon is. Vandaar dat ze nu dus ook naar buiten gaat, ik ruim liever buiten poep op, dan binnen... ;)
     
  20. BolBuikje34

    BolBuikje34 Niet meer actief

    Ik vind jou eerder raar :( Kat volgt gewoon zijn instinct; het baasje moet zorgen dat de kat zijn behoefte thuis doet. Als een hond tegen mijn heg schijt geef ik ook dat beest niet de schuld maar het baasje.
     

Share This Page