De mail aan justfem staat nu nog in de wachtrij, kan dit kloppen? Morgen ga ik wel een test in huis halen en dan wachten tot zondag/maandag! Ik hou jou/jullie op de hoogte..
ja dat klopt wel hoor..je zult nu vast wel wat horen wat voor test ga je doen dan? die van kruidvat? Xxx
Ja de vorige keer was heel onverwachts met testen en nu leef ik er echt helemaal naar toe.. Het is echt niet leuk om zo lang te moeten wachten vanaf je eisprong.. Volgens mij denk je dan bij ieder steekje; zou dit mn innesteling zijn?
hai meiden wij zijn druk bezig voor een 2 kindje deze maandw as het helaas niet raar heb longontsteking gehad en ben flink ziek geweest dus kon ook bijna niet raak zijn hebben iet zo vaak geklust nu weer helemaal beter en op naar de volgende ronde het is spannend hier lees ik leuk hoor succes met testen meiden
ja inderdaad dat heb ik ook.,.. Ik hoef maar een krampje te hebben dan zat ik al meteen wat is dat zou dat iets met zwangerschap te maken hebben haha..erg hoor Ik let er eigenlijk niet zo op heb gister wel steeds steken aan de zijkant van mn buik gehad link en rechts maar ja of dat iets is we zullen het zien ben er nu lang zo erg niet meer mee bezig dan gaat de tijd ook mooi snel
Ja inderdaad ieder pijntje/steekje valt nu ineens op. Achja hoe kun je jezelf gek maken he.. Bijna weekend heerlijk! Dan denk ik iets minder aan zwanger zijn..
De eerste maand na het stoppen met de pil voelde ik ook echt elk pijntje steekje krampje,, getest en dat was negatief,, nu voel ik opeens minder hahaha,, hoe je het jezelf in kunt prenten he!?!? voor mij is ook gepeneld: Lala87 mei jongen muppet80 mei jongen justfem mei jongen femmy november jongen SPANNEND ALLEMAAL ! iedereen succes xx
nikske spannendddd meid bij jou ook 3 keer hetzelfde zie ik....echt spannend! Lt20; haha ja inderdaad.. ben blij dat ik er nu niet zoveel aan denk...dan gaat de tijd zo snel ik wist niet eens dat ik over 9 dagen mn nod al had haha kun je nagaan
Leuk meiden spannend voor jullie ja de eerste paar maanden na de pil kan je lichaam je nog flink voor de gek houden. Hier ook ja probeer er toch niet super vele mee bezig te zijn maar onbewust doe je het toch hoor agh zolang het klussen nog leuk blijft ik ga voor jullie duimen Hoeveelste ronde zitten jullie nu? en volgens mij zijn we allemaal z`n beetje even oud leuk hoor
lindy; ja inderdaad, haha zolang het klussen nog leuk blijft ja Ik zit in ronde7 en jij? vervelend eh dat je lichaam je zo voor de gek houdt..
In ronde 2 nu Heb na de bevalling van demy maar 4 mnd de pil geslikt dus hoop eigenlijk dat het wel snel uit mijn systeem is maarja dat weet je natuurlijk nooit.. had een cyclus van 24 dagen. Maar deze keer had ik er 34/35 dus ja,, en misselijk en moe en alles wat ik bij demy ook had.. en had 1 lekkende borst dat vond ik zooo vreemd. maarja komt dus toch door de hormonen. Moet wel zeggen dat ik me beter voel zonder pil wat minder gejaagd gevoel minder snel op mijn tenen getrapt, succes deze ronde ik zal proberen mee te schrijven hiero denk dat ik het wel kan bij houden
had je al getest dan? of ben je nog niet zover dat dat al kan? jaa een lekkende borst..vreemd! Ik voel me ook een stuk beter zonder de pil zou er het liefst voor altijd mee stoppen na hoeveel rondes was je de eerste keer zwanger dan?
ja had getest 3x negatief en nu ongi geworden sinds vandaag.. we waren en niet echt mee bezig bij demy
oei das balen meid maar nieuwe rondes nieuwe kansen toch hihi en toen bleek je ineens zwanger te zijn?
agh ja 2e ronde geeft niet . ja .. woonde nog thuis enzo.. dus kwam niet helemaallekker uit maarja wil haar nu niet meer missen..