Gierende hormonen

Discussion in 'Eerste symptomen' started by elena21, Feb 26, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. elena21

    elena21 Lid

    Nov 23, 2008
    29
    0
    0
    Zuid-Holland
    hoi hoi,

    moet ook effe iets kwijt...5 maart kan ik eigenlijk pas gaan testen, maar ik voel me echt heel wazig! Voor mijn gevoel is het nu wel raak, maar ja heb ook al vaak meegemaakt dat dit uiteindelijk op niets uitdraait.

    Maar goed, mijn hormonen gieren door mijn lijf, voel me heel instabiel en zit te vitten op mijn man!

    Zondag ga ik denk ik al een test doen ( zo'n gevoelige test, iemand daar ervaring mee?). Duim voor me!

    Groetjes,
    Elena
     
  2. danip

    danip Niet meer actief

    Ik duim met je mee! :D En die hormonen zijn natuurlijk een goed teken! :D duimduimduimduim!
     
  3. Aylin16

    Aylin16 Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,660
    0
    0
    Ik zou gewoon de Kruidvat test doen (2 voor 5,-) 3 dagen voor nod testte ik duidelijk positief met deze test!
     
  4. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    Feb 10, 2007
    10,549
    0
    0
    zandvoort
    Ik teste een dag voor de nod al heel duidelijk positief!
     
  5. ccwomen

    ccwomen Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    2,005
    0
    0
    Ik teste 4 dagen voor nod positief met kruidvat test!
     
  6. gill1980

    gill1980 Actief lid

    Oct 15, 2008
    150
    0
    0
    Ik ben ook echt niet te genieten! Ik ben afentoe zo aan het fitten op mijn naaste vrienden en familie.. en ik heb er gewoon geen verklaring voor!

    hopen dat het allemaal een oorzaak heeft ( wel dan die leuke variant)
     
  7. Emmy X

    Emmy X Bekend lid

    Nov 18, 2008
    895
    0
    0
    Heb je nou nog niet getest? Schiet op ;)
     
  8. elena21

    elena21 Lid

    Nov 23, 2008
    29
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hoi allemaal,

    nou ik heb afgelopen zondag en gisteren getest met sensitest midstream, jammer genoeg niet positief! Ik voelde me echt wel zwanger moet ik zeggen, maar zoals iedereen weet kan je lichaam je voor de gek houden... Het vervelende vind ik eigenlijk dat je je nog steeds voor de gek blijft houden, door allerlei verklaringen te zoeken voor het feit dat je negatief hebt getest...zaterdag ga ik voor de laatste keer testen ( als ik niet al ongesteld ben geworden).

    Iedereen nog bedankt voor het meeleven!

    groetjes,
    Elena
     

Share This Page