graag een meisje

Discussion in 'Zwanger worden' started by frummelk, Jul 12, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaaskroketje

    kaaskroketje Fanatiek lid

    Apr 20, 2014
    1,189
    491
    83
    Female
    in heaven <3
    Ik begrijp jewel
    ik heb een meid , een jongen , een meid

    en stiekem hopen we een beetje op nog een jongen
    is ht een meid gaan we even blij zijn maar toch heb ik een beetje een voorkeur , tuurlijk is gezondheid t belangrijkste en gaat een meid even welkom zijn en met even veel liefde aandacht en zorg opgroeien .
     
  2. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    Nov 25, 2010
    3,479
    2
    36
    ik snap je wel hoor... en een herkenbaar luxe'probleem', ik zou bij een volgend kindje na 2 meiden juist heel graag een jongetje willen!
    natuurlijk ben je hartstikke dol op je kinderen en ben je blij als je een kindje mag krijgen.. maar een voorkeur vind ik niks geks om te hebben

    helaas geloof ik niet zo in timen, dieëten e.d. dus blijft toch afwachten..
     
  3. ramoontjuh82

    ramoontjuh82 Actief lid

    Oct 8, 2008
    406
    1
    18
    Ik ken het gevoel. Ik heb 3 jongens. Bij de eerste dacht ik dat het een meisje werd mijn gevoel was heel sterk. We wisten niet wat het zou worden. Ik heb en keizersnede gehad en toen hij er uit was zeiden ze van er zit wat tussen zijn benen. Ik was heel er teleurgesteld en heb echt gedacht van wat moet ik met een jongen, dit heef ookwel een tijdje geduurd maar nu ka ik hem niet meer missen. Bij de middelste had ik geen voor gevoel en maakte mij het niet veel uit. Bij de derde was mijn gevoel ook dat het een meisje werd, dit omdat ik heel erg misselijk was en dat was ik bij de andere 2 niet. Met 13 weken wisten we al dat het een jongetje zou worden vond dit in het begin ook niet leuk, maar naar alle voor en tegens naast elkaar te leggen is een jongen praktischer. Ik kan mijn 3 mannetjes nu niet meer missen en ben onwijs blij met ze.
     
  4. ladygaga

    ladygaga Niet meer actief

    Hoi

    Ik snap je we s heel goed hoor ik heb niet alle reacties gelezen.
    Maar ik had het zelf ook ik had al een zoon en wilde ook graag een meid zodat ik compleet zal zijn ook een meid gekregen.
    Maar of er nou iets is om ervoor te zorgen of het een meid of een jongen word zijn er niet echt het zijn fabeltjes.
    Geloof dat me wat bij stond met het sperma dat beter zal zijn en en sterker is de kans op een meisje groter maakt maar of dit klopt ? Ik weet het niet bij mijn zoon waren we zwanger geworden toen mijn man een antibiotica kuur aan slikken was dus geen sterk zaad lijkt mij.
    En bij me meid was het 1 keer gedaan en zwanger totaal ook niet verwacht.
    Kijk op internet er staan genoeg fabeltjes en probeer ze uit.
    Maar belangrijkste is toch dat het kindje maar gezond mag zijn.

    Maar nogmaals ik snap je wens echt s6 met zwanger worden en duimen dat je een meisje mag krijgen.

    Knuf xx
     
  5. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    Jul 26, 2010
    2,732
    44
    48
    Tsja, ik zal je niet aanvallen want ik kan het me voorstellen. Maar wat al eerder gezegd is, ga niet voor een derde als je alleen voor een meisje zou gaan. Ga voor een kindje... En eerlijk, als je alles uit de kast zou halen, voedingssupplementen, aantal dagen vooraf aan eisprong klussen, dingen wel of niet eten, bepaalde standjes etc. komt de focus denk ik alleen maar meer op de wens voor een meisje te liggen. Zou je dan niet extra teleurgesteld zijn als het dan alsnog een jongen is?

    Na alles wat wij hebben meegemaakt tijdens de laatste zwangerschap heb ik geleerd dat je ontzettend dankbaar móet zijn met überhaupt een zwangerschap én dat het ook nog eens gezond is.. Het geslacht doet er echt niet meer toe op het moment dat er een mogelijkheid zal bestaan dat je kindje zwaar gehandicapt zou zijn...
     
  6. Meiske80

    Meiske80 Fanatiek lid

    Oct 13, 2013
    3,319
    7
    38
    Kinderopvang
    Brabant
    Jeetje zeg... na alle meiden die hier regelmatig worden aangevallen blijft iedereen wel heel erg rustig en netjes. Wat een verademing! :D
    On topic: Ik heb ooit op mijn werk (ik werk in de kinderopvang) een moeder van een kindje uit mijn groep gekend die en dieet had ontwikkeld om meisjes te krijgen. Ga maar na het is briljant: je moest 1000 gulden betalen voor het dieet, en als je een jongen kreeg, kreeg je je geld terug. Das toch heel snel verdiend he :cool: Vooral als je bedenkt dat Mevrouw zelf pas een meid kreeg na 3 jongens (waarvan er dus zeker 2 een meid hadden 'moeten' worden)
    Kortom: dieten geloof ik niet in. Idd iets met de eisprong zou kunnen maar ik denk dat áls er iets was waarmee je het geslacht kon bepalen het al lang bekend was (denk maar aan landen als China enz).
     
  7. Catmommy

    Catmommy Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    1,872
    4
    38
    NULL
    NULL
    Fijn dat er zulke begripvolle reacties zijn. Zelf zijn wij helaas nog niet zwanger en voor de eerste maakt het mij echt niet uit wat het wordt.
    Wel zou ik heel graag ooit een dochter krijgen, dusbik begrijp je zeker!

    Ik denk dat als we ooit een eerste kindje mogen krijgen en dit een zoontje is, mijn wens naar een dochter wel groot zal zijn bij een eventueel volgend kindje en er dus wel een voorkeur zou zijn.

    Maar als ik naar mn tante kijk die 4 jongens heeft, in de 20 al en door haar jongens op handen wordt gedragen dan smelt ik.
    Het zal geen straf zijn om gezonde zonen om je heen te hebben.

    Maar dat getut met meiden en hun opvoeden en alle hindernissen in hun leven zoals je die zelf ook hebt meegemaakt (vriendjes, make-up, vriendinnen) volgen en nu vanuit het oogpunt van de moeder lijkt me geweldig.

    Ik voel me niet helemaal een jongensmama, maar daar groei je vast en zeker in:)
     
  8. godblessed

    godblessed Bekend lid

    May 11, 2014
    741
    0
    0
    studeren
    Gelderland
    Het is heel begrijpelijk..Ik wou graag een dochtertje en toen ze dat bleek te zijn heb ik buiten op straat een dansje gedaan mijn ex keek mij raar aan maar mijn lang gekoetsterde droom kwam uit heb nooit een echte moeder dochter band gehad en nu heb ik die wel ze is mijn siamese tweeling kwa uiterlijk en ze plakt aan mij soms net iets teveel maar zie het als een zegen..

    Toen bleek ik ongepland zwanger iedereen vroeg wat hoop je dat het is ik zei een meisje en ze keken mij in shock aan je hebt er toch al eentje..Dan zei ik ja daarom denk ik dat het een jongen is maar hoop op een meisje en als je niet wilt weten waarom vraag je mij het dan :s dat snap ik dan weer niet van mensen..Nummer 2 bleek ook weer een meisje en blijkbaar hadden jongens mamas die graag een meisje hadden gehad moeite ermee vond dat heel apart..Ik wou altijd graag een tweeling een jongen en een meisje En dat kreeg ik niet en mijn vriendin wel was dolgelukkig voor haar en zij nu ook voor mij maar snap niet dat andere mensen je het zo misgunnen..Opmerkingen als je vriend zal nu wel heel teleurgesteld zijn.. UHMM nee hij is klaar voor zijn dochtertje kijkt al naar outfits en haarbandjes meisjes speelgoed hij vind het geweldig net zo geweldig als een zoon krijgen hij komt uit een gelukkigbgezin met goede band met beide ouders hij is gelukkig met een gezonde baby net als ik ben alleen ben ik meer een meisjes mama net zoals en jongens mama's zijn en hoop ik op een moeder dochter band en een zuster band tussen mijn meiden..Of 20 weken echo kan het zo een jongen zijn wat doe je dan? UHM ervan houden dat je een voorkeur hebt wil niet zeggen dat als je wat anders krijgt je leven voorbij is nee anders houd je een baby niet ieder kind is voor mij gwn een zegen alleen hoopte ik op een meid.


    ..Mijn eerst duurden 2 jaar voor ze er was en dit is een verassings baby en toch beide keren stiekem een voorkeur ik vind het alleen maar menselijk en fijn dat je eerlijk kan zijn en bent zodat andere jou kunnen laten zien dat je niet de enige bent
     
  9. Marti

    Marti Fanatiek lid

    Apr 18, 2014
    2,385
    867
    113
    Ik snap je ook. Al had ik de voorkeur voor nog een jongen. Leek mij zo gaaf 2 knullen. Maar toen ik zwanger raakte wist ik meteen dat dit een meisje was.

    En ja idd een meisje. Moest eerst wel slikken maar vind het nu heel erg leuk. Ik zou alleen niet zo ver gaan om te dieten voor een bepaalde geslacht. Dat vind ik te ver gaan.
     
  10. kabouter24

    kabouter24 Bekend lid

    Jan 4, 2014
    880
    1
    0
    Noord-Brabant
    Ik begrijp je ook...
    Wij moeten nog voor ons eerste gaan maar heb altijd al gezegd dat ik graag een meisje zou willen.
    Vooral omdat ik ook altijd heb gezegd dat we maar 1 kindje willen. Maar ik weet zeker dat ik net zo blij ben met een jongen hoor! Zal ff omschakelen zijn omdat ik mijzelf echt als een meisjesmamma zie.
    Maar het aller belangrijkste is dat je kindje gezond is!
    Maar ik ga er geen speciaal dieet voor doen of andere dingen.
    Je hebt gewoon 50/50 kans op allebei.
    Dus we zullen het zien. Ben al heel blij als we zwanger mogen worden!
     
  11. chibiRoron

    chibiRoron Niet meer actief

    Ik vind het pijnlijk maar snap je best. En in je post hou je ook rekening met mmm meisjes. Voor mezelf maakt het niet uit wat het word. Als er maar ooit een kindje kwam. Maar ik denk heus wel eens van een meisje zou toch leuk zijn of een jongen.
     
  12. Mama tuttebel

    Mama tuttebel Fanatiek lid

    Jul 23, 2013
    1,212
    0
    0
    In het noorden.
    Voorkeur is niks mis mee....zolang je niet teleurgesteld bent wanneer het toch het andere geslacht is. Daar kan ik me dus niets bij voorstellen.

    Als wij ooit nog een kindje mogen krijgen hoop ik stiekem op nog een meisje.
     
  13. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Dat je een voorkeur heb kan ik wel begrijpen maar om alles uit de kast te halen zoals een dieet, gemeenschap op bepaalde dagen om het risico om een bepaald geslacht kleiner te maken vind ik eerlikk gezegd wel wat ver gaan. Je hebt de natuur nu eenmaal niet in de hand.
    Merk ook in mijn omgeving dat de meesten een meisje zouden willen en dat een jongen toch wel slikken is of een teleurstelling. Dat vind ik persoonlijk wel erg.
    Zelf heb ik helemaal geen voorkeur, heb nu 1 jongetje en mocht ik het geluk hebben om weer zwanger te raken dan maakt het me ook helemaal niet uit.

    Nogmaals, dat iemand voorkeur heeft kan ik wel begrijpen maar vind wel dat je voor een kindje moet gaan en niet voor een geslacht. Is het toevallig het geslacht waar je op hoopte dan is dat natuurlijk heel leuk.
     
  14. Mama tuttebel

    Mama tuttebel Fanatiek lid

    Jul 23, 2013
    1,212
    0
    0
    In het noorden.
    Dat het een taboe is is wel duidelijk. Mensen spreken meestal hun voorkeur uit en gelijk volgt: maar als het maar gezond is... net of mensen zich ook nog willen verontschuldigingen door dat te zeggen. Ik heb altijd zoiets van wat heeft dat ermee te maken? Iedereen hoopt toch op een gezond kindje ongeacht wat het geslacht is.
     
  15. Pasta

    Pasta Fanatiek lid

    Feb 12, 2010
    1,015
    16
    38
    Noord Holland
    Gevoelig onderwerp maar wat een mooie en voorzichtige reacties.
    Hier had ik ook een voorkeur voor een meisje en als alles gied blijft gaan mag ik haar in oktober in mijn armen sluiten.

    De zwangerschap was totaal onverwacht en ook door de prikpil heen.
    Ik meen dat de tragere zaadcellen die het x-chromosoom bevatten nuet alleen trager en groter zijn, maar ook minder gevoelig voor 'aanvallen van buitenaf' zoals bijv de zuurtegraad vd vagina en het eetpatroon vd man.
    Het meidje hier is verwerkt tijdens een drukke feestperiode met regelmatig (te) veel drankgebruik vd vader (ok, zelf heb ik ook gefeest masr iets minder haha).
    De papa zegt ook wel eens geksvherend dat hij alle y-chromosomen in het zaad destijds knockout gezopen heeft...

    Of het klopt. Geen idee maar een tikje aannemelijk zou het kunnen zijn. Een heel klein tikje dan haha.
     
  16. Kim008

    Kim008 Actief lid

    May 28, 2014
    271
    12
    18
    Female
    Assistent Filiaalmanager bij HEMA
    Belgie
    Ik begrijp je zeker,ik heb ook een lichte voorkeur voor een meisje.
    Maar cliché cliché : als het in de eerste plaats maar gezond is natuurlijk :)

    Wel heel fijn dat er op een normale manier over dit onderwerp kan gesproken worden :)
     
  17. miss84

    miss84 Bekend lid

    Oct 2, 2013
    943
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik snap je helemaal. Tuurlijk is het voor de mmm mensen een moeilijk onderwerp maar er zijn ook zo veel mensen die ' gewoon' zwanger worden en dus een soort van luxe probleem hebben zoals jij zegt:)
    Ik heb 2 meiden en zou dolgraag een jongen willen. Wordt het een meisje ben ik natuurlijk dolblij en gelukkig. Maar voorkeur... Tsja die is er wel!
     
  18. Alou

    Alou Bekend lid

    Nov 14, 2013
    635
    0
    0
    Je hebt het zoals andere ook opmerkten mooi voorzichtig omschreven.

    Gevoelsmatig heb je een voorkeur. Ik niet echt eigenlijk maar dat kan ook door de mmm komen. Dan is het gevoel van als er maar een kindje mag komen groter, dan als het maar een meisje of jongen wordt.
    Mijn vriend heeft wel een lichte voorkeur, een jongen. (Voetballer he ;) ) maar hij zal ook zeker te weten blij zijn met een meisje (kunnen ook voetballen :D ) nee zonder gekheid, alles is hier meer dan welkom :)
     
  19. Typfoudt

    Typfoudt Actief lid

    Feb 20, 2014
    225
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb altijd de wens gehad voor een jongen. Die wens is reeds vervuld en inmiddels bevinden wij ons al een behoorlijke tijd in de medische molen. Aan het begin wilde ik nog steeds graag nog een knul. Inmiddels wil ik niets liever dan een kindje.. dat gaat zelfs zover dat ik het geslacht nieteens meer wil weten. Wat ik eigenlijk probeer te zeggen is ga enkel voor een kindje als je zeker weet dat bij het andere geslacht je teleurstelling niet blijft hangen, en hoewel je een voorkeur hebt, het beide welkom is
     
  20. Dubbeltje

    Dubbeltje VIP lid

    Jun 2, 2014
    6,008
    19
    38
    Oh ben eigenlijk wel heel blij dat je dit topic hebt geopend hoor... Was al een tijdje aan het zoeken naar mensen die hetzelfde voelen. Kon alleen oude topics vinden en dan kan je er alleen over lezen en niet over praten.

    Zelf hebben wij ook 2 zoontjes en het lijkt mij gewoon heel leuk om er een meisje bij te mogen krijgen. En net als jij ben ik er best veel mee bezig, zeker nu we besloten hebben voor een derde te gaan en ik gestopt ben met de pil.

    Bij de eerste wilde ik al graag een meisje. Het leek me leuk eerste een meisje en dan een jongen te krijgen. De eerste was een jongen en ik moest 1 dag wennen aan het idee. Gelukkig maar! Bij de tweede was vooral mijn omgeving ook heel erg bezig met dat het een meisje zou zijn. Al vroeg kregen we te horen dat het toch een jongetje was en ik dacht echt dat ik dan nooit meer een dochter zou krijgen. We dachten toen ook echt dat er geen meer bij zou komen daarna. Nu ben ik enorm dankbaar voor mijn mannen en zou ze voor geen meisje willen inruilen. Mijn jongste is echt een mama plakker en een knuffelkontje, heerlijk!

    We gaan nu voor een derde... Als het een jongen wordt zal ik vast moeten wennen, maar ik weet zeker dat het goed zal komen. Alleen neemt dat niet weg dat de wens voor een meisje zal blijven... En dat zal vooral het moeilijkste zijn...

    Durfde hier zelf geen topic over te openen, bang voor de reacties.

    Als het je leuk lijkt kunnen we er misschien prive verder over kletsen? Je mag altijd pb-en. Kan je misschien nog wel wat tips geven ;)

    Liefs
     

Share This Page