Graag ervaringen Neocate!!

Discussion in 'Flesvoeding' started by pinklady77, Nov 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pinklady77

    pinklady77 Bekend lid

    Jul 31, 2009
    671
    0
    16
    Sinds vandaag zijn we overgestapt van Nutramigen naar neocate.
    Heeft jullie kindje erg moeten wennen aan de overstap? Overdag ging het goed, maar nu is het krijsen, zo zielig. De kinderarts gaf al aan dat ze er erg aan moet wennen en het 2 weken kan duren.
    Graag jullie ervaringen!
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Ik herinner me alleszins geen drama's. Integendeel: we hadden eindelijk een oplossing voor haar. Maar misschien hangt het er ook van af hoe oud ze zijn? Mijn dochter heeft Neocate gekregen toen ze net geen 2 maand was, en drinkt het nu op 14 maand nog steeds.
     
  3. stephanie86

    stephanie86 Fanatiek lid

    Jun 11, 2012
    1,140
    0
    36
    zuid holland
    ons zoontje zit ook op de neocate waren overgestapt van de pepti. heb er eigenlijk ook geen problemen mee gehad. knapte juist erg snel op
     
  4. pinklady77

    pinklady77 Bekend lid

    Jul 31, 2009
    671
    0
    16
    Ik merk wel verschil, ze is een stuk actiever en lacht veel meer vandaag zelfs met geluid! Daar tegenover staat dat ze tussen alles door ontzettend huilt. Voorheen totaal niet. Nu heeft ze vanaf het moment dat ze deze voeding heeft nog geen ontlasting gehad. Normaal iedere dag. Zou ze daar last van kunnen hebben??
     

Share This Page