Ik heb hier nog liggen: 4x bonnen voor 10 euro korting bij 3 pakken pampers (niet geldig icm andere aanbiedingen) 2x bonnen voor 5 euro korting bij 2 pakken 2+1 pampers doekjes. Je moet de bon met de kassabon opsturen naar pampers... max. 3 bonnen per adres/reknr geldig tot 31 december pb me je adres en welke je wilt en ik stuur ze op!
Hoi Anne, Heb je vanochtend een PB gestuurd. Als je de bonnen nog weggeeft, zou ik ze wel graag willen hebben hoor!
hoi dames ik heb deze bonnen ook, 2x pamperbonnen bij aankoop van 3 pakken 1x bon voor 2 pakken en 1 doekjes wel de kassabon opsturen. idd geldig tm 31 dec. wie o wie kan ik dr blij meemaken gr sj
Hoi Zohra, als je ze nog kwijt wilt, zou je mij er heel blij mee kunnen maken! Heb Anne een pb gestuurd maar niks op gehoord, dus als jij ze ook kwijt wil, heel graag!
die van mij staan op gereserveerd voor mirrem mssch is het een idee dat jullie elk een bon krijgen? maar dat laat ik aan mirrem over.
Ik heb nog wel bonnen, ik zal morgen even kijken tot wanneer ze geldig zijn en voor welke varianten/maten het is.
M'n zoontje is ziek (verkouden en koorts) en hierdoor ben ik helemaal vergeten om die bonnen te zoeken. Nu ligt hij te slapen. Misschien dat hij straks nog even wakker wordt, anders kijk ik morgen! Ik heb een dubbele uitnodiging gehad voor de cadeaudoos van Prenatal en omdat het een tweeling is, mocht ik elke keer 2 dozen meenemen. Nu heb ik dus al 4 pakken 'new baby' maat 1 en wil ik nog een paar pakken maat 2 halen, maar ik wil ook weer niet teveel op voorraad hebben. En een aantal bonnen verlopen al in december en januari. Ik weet dat ik bonnen heb voor 'new baby' en verder ook bonnen voor 10 euro korting bij 3 pakken als je de kassabon opstuurt. Taliaa, hou het nog even in gaten hier.
Als er nog iemand van de bonnen af moet..... Ik heb nog maar 2 pakken voorraad dus hier zijn ze welkom
Sab, ik heb er nog! Ik neem ze zaterdag mee. Stop ze nu gelijk in de luiertas, zaterdag even helpen herinneren