Greenchoice-ervaring?

Discussion in 'De lounge' started by Khlo, Jul 31, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Khlo

    Khlo Fanatiek lid

    Jan 16, 2015
    1,022
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag dames,

    Ik overweeg om over te stappen naar Greenchoice, ivm lage tarieven én groene energie. Als ik Google kom ik veel negatieve berichten van 2009 etc tegen maar weinig recents. Bij de consumentenbond kwamen ze in juli 2015 uit de test als de beste. Heeft iemand recente ervaring met Greenchoice?
     
  2. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Ja, hier.

    Zijn paar jaar geleden overgestapt van Essent naar Greenchoice.
    Uitstekende beslissing geweest. Tot dusver zeer tevreden.
    Geen klachten. Geen problemen.
     
  3. Monique1985

    Monique1985 Fanatiek lid

    Oct 7, 2013
    1,472
    113
    63
    Almere
    Wij hebben greenchoice .. Geen problemen mee .. Alleen beetje jammer dat ze een verkeerd rekeningnummer hadden en niks incasseerde maar verder geen problemen mee 👍 wel lekker goedkoop .. Maar wij moeten EN greenchoice betalen EN Nuon dat is een beetje jammer .. Maar daar kan greenchoice niks aan doen ..
     
  4. Abri

    Abri VIP lid

    Jun 16, 2010
    12,423
    3
    38
    Hier al jaren zeer tevreden! Korte 'uitstap' gehad richting Nuon, maar erg blij weer terug te zijn ;)
     
  5. Khlo

    Khlo Fanatiek lid

    Jan 16, 2015
    1,022
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn om positieve huidige ervaringen te horen. Thanks! Dat maakt mijn beslissing stuk makkelijker 😄
     
  6. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    Nov 5, 2013
    1,524
    0
    0
    Hier al jaren greenchoice en alleen maar tevreden!! Ben stukken goedkoper uit dan bij Essent etc. Ben een aantal keren overgestapt omdat ik me liet overhalen door mooie verkooppraatjes maar telkens toch terug naar greenchoice.
    Daarnaast dus ook een aantal familieleden die zijn overgestapt op mijn aanraden en ook die zijn tevreden.
     
  7. mumija

    mumija Niet meer actief

    Wij zitten nu ook precies een jaar bij Greenchoice. Vorig jaar overgestapt van Essent. Prima service en geen problemen.
     
  8. MMW

    MMW Fanatiek lid

    Dec 29, 2013
    1,236
    447
    83
    Ja, hier ook tevreden met Greenchoice :)
     
  9. Emsy

    Emsy Fanatiek lid

    Jan 29, 2015
    1,872
    1,681
    113
    Female
    Hier ook al 1,5 jaar zeer tevreden en geen problemen gehad.
     
  10. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Hier ook positief.
     
  11. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    Sep 24, 2014
    1,111
    333
    83
    Female
    Gastouder
    Amersfoort
    hier ook een greenchoice klant.
    Snelle overstap, geen gezeur en nog nooit problemen gehad.
     
  12. Frisbie

    Frisbie Bekend lid

    Apr 3, 2015
    895
    1
    16
    NULL
    NULL
    Al jaren greenchoice, nog nooit problemen gehad.
     
  13. Daenerys

    Daenerys Fanatiek lid

    Jun 21, 2013
    1,399
    15
    38
    Dit.
     
  14. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Hier ook Greenchoice; nooit problemen mee gehad.
     
  15. Kiwi25

    Kiwi25 Niet meer actief

    Hier dezelfde overstap. Eerst bij Essent, die hadden mijn gasverbruik belachelijk hoog ingeschat (ik heb alleen kookgas, en stadsverwarming dus geen gas voor CV/verwarming!), waardoor het voorschotbedrag wat ik moest betalen voor gas/licht 100 euro was per maand in plaats van 35-40 euro daadwerkelijk verbruik. Met de klantenservice van Essent was echt niet te praten, wat een onzin. Vond het gewoon principieel belachelijk dat ik elke maand 65 euro spaargeld naar hun kon overmaken, terwijl het onmogelijk was met alleen kookgas, en maar wachten tot ik dat eens een keer terug kreeg.

    Na een jaar daarom overgestapt naar Greenchoice. Staan goed bekend om hun klantenservice, zijn ook vriendelijk aan de telefoon! Ik mocht zelf mijn voorschotbedrag bepalen :) Niks geen stomme gedoetjes.
     
  16. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    Aug 29, 2010
    12,876
    25
    38
    Rotterdam
    Hier ook een goede ervaring, ben er ook een jaar klant geweest (stap elk jaar over) en totaal geen problemen gehad! :)
    Dit was trouwens vorig jaar :)
     
  17. MamaOktober13

    MamaOktober13 Bekend lid

    Feb 15, 2013
    869
    31
    28
    Noord-Brabant
    Hier ook al ruim 3 jaar een super te vrede klant! Zolang ze goede aanbiedingen blijven doen zullen wij klant blijven!
     
  18. ZaZou

    ZaZou Fanatiek lid

    Nov 18, 2010
    2,456
    0
    36
    Hier ook een aantal jaar greenchoice gehad, maar onlangs overgestap naar een ander wegens nog lagere prijzen. Vond t wel een hele stap omdat greenchoice zo goed beviel, maar als we kunnen besparen he ;) mocht t niet bevalleb zijn we volgend jaar weer terug bij greenchoice iig!
     
  19. Beitsche

    Beitsche Fanatiek lid

    Nov 12, 2007
    1,068
    1
    38
    Hier ook positief :)
     
  20. browneyes

    browneyes Actief lid

    Jun 17, 2010
    406
    0
    16
    Negatieve reacties over energiemaatschappijen vind je altijd in overvloed als je googelt ;).

    Zelf al jaren een tevreden klant van GreenChoice. Ze zijn goedkoop en hebben goede service. Ik kan het iedereen aanraden :D
     

Share This Page