Groen slijm in ontlasting

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Nicolevanl, Jun 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nicolevanl

    Nicolevanl Actief lid

    May 15, 2009
    117
    0
    0
    Ik ontdekte bij mijn zoontje van 8 weken donkergroenig slijm in zijn ontlasting. Het merendeel is gewoon mosterdgeel. Heeft iemand een idee wat dit kan betekenen? Moet ik mij zorgen maken? Het is niet veel, maar wel duidelijk zichtbaar. Bedankt voor jullie reactie!
     
  2. mamavanukkie

    mamavanukkie Fanatiek lid

    Jul 2, 2008
    3,253
    16
    38
    Brabant
    Is hij verkouden? Slijm verteerd niet bij die kleintjes, komt er zo weer uit.
     
  3. Nicolevanl

    Nicolevanl Actief lid

    May 15, 2009
    117
    0
    0
    Hij niest regelmatig, maar dat doet hij al een hele tijd. Ik merk niet dat hij last heeft met ademen, benauwd is of bijvoorbeeld een natte neus heeft...Heeft groen slijm met een verkoudheid te maken? Misschien een beginnende?
     
  4. Moppiepoppie

    Moppiepoppie Fanatiek lid

    Jan 13, 2008
    2,072
    250
    83
    Als ie bv krijgt, kan het ook zijn omdat hij veel voormelk kan hebben binnengekregen... Maar ik weet eigenlijk niet of daarmee het slijmerige ook verklaard is. Zolang hij lekker in z'n vel lijkt te zitten lijkt het mij geen enkel probleem. Maar als hij heel ziek overkomt of veel huilt ofzo, zou ik wel even langs de ha gaan.
     
  5. poema

    poema Fanatiek lid

    Jul 27, 2007
    4,042
    453
    83
    Female
    Hier ook gehad. Twee keer met de huisarts gebeld en volgens hem kan het geen kwaad. Zolang er geen bloed bij zit. Het is hier vanzelf weer overgegaan na een week. Alleen poept ze nu weer even niet... het is ook nooit goed he?! Overigens had mijn dochter twee dagen later wel de waterpokken. De ha zei dat het daar misschien wel mee te maken zou kunnen hebben.
     

Share This Page