Gymschoentjes maat 23

Discussion in 'De lounge' started by Vlinder3, Feb 5, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    Jun 26, 2006
    5,288
    1
    0
    Putte
    Mijn dochter zit sinds deze week op peutergym maar nu moet ze gymschoentjes hebben.

    Wie weet waar ik deze kan halen voor een leuke prijs?

    Ben op internet al het een en ander tegen gekomen maar als dan de verzendkosten erbij komen zit ik op het dubbele van de prijs....vind ik een beetje zonde voor die paar keer dat ze ze aan kan tot ze een grotere maat moet hebben.

    Dus alle tips zijn welkom, en als iemand er toevallig nog een paar heeft staan met een harde zool...let me know;)
     
  2. twoboys

    twoboys Fanatiek lid

    May 30, 2013
    3,707
    35
    48
    Zorg.
    Zeeland.
    Ik haal voor volgens mij rond de 6 euro bij van Haren gymschoentjes voor mijn zoontje. Hij heeft wel een grotere maat, maar ze hebben ook kleinere maatjes. Het zijn gewone schoentjes met harde zool, klitteband en van stof.
     
  3. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Scapino
     
  4. mamadeliefste

    mamadeliefste Niet meer actief

    Zag dat de hema stoffen/linnen instappertjes heeft misschien kun je deze ook gebruiken voor de peutergym, ik heb alleen geen idee vanaf welke maat ze begonnen
     
  5. tresje

    tresje Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    2,414
    0
    36
    van haren en bristol
     

Share This Page