Haar verfen?

Discussion in 'Zwangerschap' started by Bo20, Apr 11, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bo20

    Bo20 Fanatiek lid

    Jun 8, 2006
    2,696
    0
    0
    HR
    Ik wil zometeen m'n haren verfen, alleen zegt mijn moeder nu dat ik dat beter niet kan doen. Schadelijke stoffen e.d. .. Wat is jullie ervaring hiermee, wil absoluut niks doen wat schadelijk kan zijn voor het kindje of een miskraam kan veroorzaken!
     
  2. avalon

    avalon Actief lid

    Jan 8, 2007
    129
    0
    0
    Gent(Belgie)
    Gewoon doen hoor,mijn kapster had gezegd dat dit geen kwaad kon en dat het fabeltjes zijn.

    de producten die ze nu gebruiken tov vroeger zijn veel verbeterd en niet meer schadelijk.
     
  3. Claartje79

    Claartje79 Fanatiek lid

    Aug 17, 2006
    4,862
    1
    0
    huismuts
    Groningen
    ik lees ook veel dat het gewoon kan. toch heb ik laatst het advies van een vk gelezen dat ze nog geen echte resultaten hebben van de lange termijn, dus het eigenlijk niet zeker weten. haar advies was de eerste 3 maanden voor de zekerheid niet. dat zette mij toch weer aan het twijfelen.
     
  4. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    Apr 25, 2006
    2,179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Mijn eigen kapster is zwanger en ze ziet er letterlijk rood en paars van...
    Dus dat kan geen kwaad hoor..
     
  5. snow

    snow Actief lid

    Mar 11, 2007
    256
    1
    0
    ik heb het mijn VK gevraagd en zij zei dat het gewoon mag!
     
  6. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    Aug 19, 2006
    3,079
    1
    0
    drenthe
    hoi, ik kleur ook mn haar. alleen "verfde" ik het, dus met amoniak. dat doe ik dus niet meer, want dat schijnt wel slecht te zijn. ik ga dus altijd op zoek naar een kleurshampoo of spoeling (weet het niet meer precies) ZONDER amoniak.
    succes
     
  7. evaatje

    evaatje Bekend lid

    Feb 23, 2007
    872
    0
    0
    Ik verf ook gewoon mijn haar. Volgens mijn kapper kan het geen kwaad. Anders zouden kapsters ook geen gezonde kindjes krijgen.
     
  8. saartje27

    saartje27 Fanatiek lid

    Jan 13, 2007
    2,391
    1
    36
    Nederland
    Je mag het gewoon verven, alleen bestaat er de kans dat het anders uitvalt als normaal, dit zou dan door de hormonen komen of zo.
     
  9. aafje87

    aafje87 Actief lid

    Jan 11, 2007
    223
    0
    0
    ICT Medewerkster
    Voorburg
    Jup kleuring kan ander uitvallen door hormonen, en daar weet ik alles van! :) Ik kan er nu om lachen, maar een week of 2 geleden kon ik wel janken! Ik heb het ondertussen met een andere kleur behandelt en het is weer toonbaar maar vrolijk werd ik er niet van. :p
    Ik zou blond worden(geen koper/rood/goud blond oid, maar blond) en ik werdt lichtelijk oranje achtig!(het werdt na 1x wassen alleen maar erger, net na het kleuren was het een koper kleur)
    Dus kijk daar mee uit, stoffen die erin zitten zijn niet schadelijk volgens kapper en VK maar kleur kan wel anders uitvallen als dat je gewent bent!
     
  10. lucie

    lucie Actief lid

    Mar 13, 2007
    335
    0
    0
    Ook ik verf gewoon mijn haar, maar heb er elke keer bij het verfen toch niet zo'n lekker gevoel over. Ik ben echter iemand die vroeg (na mijn eerste zwangerschap) grijze haren ben gaan krijgen, dus het ziet er gewoon niet uit zonder verf :x Tja, en omdat veel mensen zeggen dat het geen kwaad kan (ik verf eenmaal per drie maanden), doe ik het dan toch maar, zij het met een knagend gevoel....
     

Share This Page