Ik hoop dat hier handige klussers zitten die mij verder kunnen helpen. Wij vinden de babykamer Genova van Bopita erg mooi en strak. Alleen zitten er ronde (lange) greepjes op en dat vinden wij (onze smaak) er goedkoop en minder strak uit zien. Ik ben wel op zoek naar lange greepjes, maar dan meer vierkant... Zou je zoiets makkelijk kunnen vervangen? Zouden de maten van greepjes gewoon standaard zijn, zodat we dezelfde gaten kunnen gebruiken? Iemand hier al ervaring mee?
Wij hebben de grepen ook vervangen. Gewoon naar de bouwmarkt met de juiste maten Is vaak een kwestie van twee schroefjes losdraaien en weer vastmaken.
Dit ben ik dus ook van plan De huidige deurknopjes hebben 2 voorgeboorde gaatjes Ik moet dus wel iets vinden wat in die gaatjes past.
Nee, we hadden een kamertje van marktplaats. Het principe is hetzelfde, als je maar dezelfde schroeven gebruikt. Die zijn namelijk lang genoeg voor het hout. Grepen zijn heel universeel. Zelfs bij Ikea zou je kunnen slagen.
Gewoon de bijgeleverde schroeven gebruiken De schroefdraad van de greep kan je testen door een schroef mee te nemen.