Is dat mogelijk. Ben ondertussen 36 weken zwanger, maar tot nu toe nog geen harde buiken gevoeld of herkend. Kan het zijn dat ik die nog steeds niet gehad heb of dat ik ze misschien gewoon niet herken of niet pijnlijk genoeg ervaar. Just wondering. Hopelijk herken ik het wel als de bevalling echt gaat beginnen.
ik herkende het bij mijn zwangerschap van Quincy* ook niet.. dacht dat ze draaide, en haar billetjes onder mijn ribben parkeerde.. bleken dus harde buiken te zijn... Had dat gevoel voornamelijk vanaf 36 weken... daarvoor nooit gehad..
Dat dacht ik dus ook bij mijn eerste... Bij de 2e kwam ik er bij de gyn achter dat dat dus harde buiken waren
Oh echt? Want voel wel altijd een en ander draaien haha. Inderdaad alsof hij zn billetjes of ruggetje eruit wil duwen zeg maar. Mijn buik zit ook best laag en voel nooit iets bij mn ribben.
Maar bij mij was dat gewoon daadwerkelijk mijn zoontje was geen harde buik. Maar heb ook wel blijkbaar harde buiken bij bas en nathalie gehad maar was ook alleen op ctg zichtbaar en ik had zelf nergens last van. Nu bij de derde heb ik er al sinds 17 weken wel echt last van en soms ook pijnlijk. Maar vooral als ik het druk heb of veel gedaan heb. Xxx joyce
Harde buiken horen ook geen pijn te doen hoor! Ze voelen wel een beetje vervelend vaak, hier voelt het gewoon heel gespannen aan en alsof ik een voetbal in mn buik heb. Maar meestal niet pijnlijk, tenzij baby net gek ligt en daardoor blaas of navel probeert weg te drukken.
Hmmm oke. Ik was bij de vk vandaag. Die vertelde me dus dat ik moest bellen zodra ik harde buiken kreeg die een minuut aanhouden en om de drie minuten kwamen. Ofzoiets. Nou hopelijk herken ik ze binnenkort wel hahaha. Misschien heb ik ze gewoon nog niet echt gehad. Wat ik dus wel apart vind... want je kan het toch krijgen als je druk bent geweest? Ik heb echt een drukke periode achter de rug op mijn werk. Hele dagen lopen, staan en hard werken. :/ Ach volgens mij weet ik gewoon niet wat een harde buik is LOL!
pas op het moment dat mijn vliezen braken heb ik wat anders gevoeld dan gedraai en getrappel in mijn buik. misschien heb ik ze gemist, maar ik denk eerder dat ik ze gewoon niet heb gehad
Je hoeft helemaal geen harde buiken te hebben hoor! Hier dacht ik ook harde buiken te hebben, maar het was ons knulletje die ik voelde. Had een relatief kleine buik, dus mijn hele buik werd dan hard. Heb op de avond voor de bevalling een CTG gehad, maar geen enkele harde buik geregistreerd, terwijl ik dat gevoel wel had. Ook geen voorweeën gehad en beebje is geboren binnen 6 uur na gebroken vliezen.
je voelt echt wel wanneer de bevalling begonnen is hoor, haha kun je niet vergelijken met gewone harde buiken. heb ik trouwens ook niet vaak....en dat is dan meer een vervelend gevoel en niet pijnlijk!
ik zie dat er veel schrijven dat harde buiken geen pijn doen....echt wel dus, tenminste bij mij. ik heb er pas 1 gehad gelukkig maar heb er twee dagen bandenpijn van gehad (wat ik verder normaal ook niet heb) ik had uiteraard wel de verloskundige gebeld, maar het kan dus wel zeer doen, als het maar weg trekt en niet om de zoveel minuten komt......bij twijfel >>bel je verloskundige
Harde buiken mogen echt geen zeer doen. Als ze zeer doen kunnen het namelijk weeen zijn en moet je dus gaan bellen. Je moet bellen als de harde buiken: - Pijn doen - In regelmaat komen, bv elke 5 min - In rust komen, dus zonder dat je wat doet. Inmiddels heb ik al weeeeeeeeeken harde buiken. Eerst om de 7 min, toen twee weken om de 5 minuten, en nu om de drie minuten dag en nacht...gaat maar door.. soms doen ze erge pijn. Meestal niet. Maar goed, ik heb al aan de weeenremmers en longrijping hiervoor gelegen.
Ik heb mijn eerste zwangerschap geen enkele harde buik gehad tot de bevalling begon! Was bij de tweede trouwens wel anders
Hier ook nog niet gevoeld denk. Ik als ik denk dat het harde buik is dan komt me kind ook omhoog haha. Dus denk ook niet wat ik echt harde buiken heb gehad
Hier bij de eerste zwangerschap ook niks van gemerkt van harde buiken. Had ze blijkbaar wel, zo bleek later. Nu herken ik het wel. Maar het doet echt geen zeer hoor. Volgens mij mag het ook geen pijn doen.
Bij de eerste had ik ze ook niet. Nou ja, een keertje, toen ik zo nodig met 32 weken een berg op moest wandelen om een klooster te bezoeken. Was ook niet zo'n handig plan achteraf. Bij de tweede ook niet echt, maar wel veel voorweeën gehad, vooral 's nachts.
Ik heb in de eerste zwangerschap ook geen harde buiken gevoeld. Maar ja, ik merkte ook niet echt dat ik al weeën had.
Ik ben nu bijna 38 weken en heb ook nog steeds geen harde buiken gehad.... zoiezo helemaal niks qua voorweeen of indalingsweeen of iets dergelijks.... ik hoop ook echt dat dat niet betekend dat ze tot 42 weken blijft zitten!