hart overslagen

Discussion in 'De lounge' started by senna999, Oct 7, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    Hallo,

    Ben al heel mn leven bekend met ritmestoornissen maar nu de laatste week heb ik continu last van overslagen. dus paar slagen normaal en dan 1 extra. wordt er helemaal gek van en heb al 3 nachten niet geslapen.
    ga er morgen mee naar de huisarts, weet niet of je eventueel slaappillen zou kunnen krijgen? want zo trek ik t niet meer.
    slaap al 1 weken slecht met de nachtvoedingen, nu slaapt zoon door en kan ik nog niet slapen. wellicht heeft t te maken met de gebroken nachten/energie dat ik te veel van mezelf heb gevraagd.
    soms heb ik wel last van overslagen maar dan is het binnen 1 hooguit 2 dagen weg. maar nu dus een week en dan de hele dag door. pfffff zie t ff niet meer zitten zo.
     
  2. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    May 13, 2008
    2,035
    0
    0
    Hoi Senna

    Vervelend zeg!
    Ik heb hetzelfde en gebruik sinds kort betablokkers. Propanolol. In het begin was ik vrij snel uitgeput van de medicijnen, maar volgens de arts moet dit wel weer beter worden (conditie).
    Ik slaap in elk geval weer prima en mijn hart is lekker rustig.

    Succes morgen!
    Grts Ellenore
     
  3. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Kan mij heel goed voorstellen dat het ontzettend vervelend is. Goed dat je er voor naar de huisarts gaat. Ik had er ook veel last van, vooral 's nachts. Met wat medicatie had ik er geen last meer van (Bètablokker)
     
  4. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    Senna heb al gereageerd om het andere topic. rot meis.. hopelijk kan de ha of cardioloog iets voor je betekenen.
     
  5. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    Jul 10, 2008
    13,551
    526
    113
    Female
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Ik heb er sinds een poosje ook last van. Eerst een 24-ecg gehad en daarna betablokkers gekregen (Bisoprolol = Duits trouwens) maar vorige week had ik ondanks de BB dus heel heftige hartkloppingen en een lage pols+bloeddruk.... Op advies van HA nu toch eerst weer gestopt met de BB ivm mn lage pols.

    Hoop dat ze je kunnen helpen meid.
     
  6. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    ja hoop het ook, moet om 11 uur naar de huisarts. ik slik al vanaf mn 8ste betablokkers (sotalol) en heb die nu ook verhoogd maar het doet niets af. ga er wel op aansturen dat de huisarts mn bloed gaat prikken op kalium/magnesium, wellicht dat ik tekorten heb.
    vannacht redelijk kunnen slapen, maar vanochtend bij de voeding meteen weer bingo. onregelmatig ritme pffff. als ik aan de gang blijf dan is het normaal maar zodra ik ga zitten dan huppakee.
     
  7. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    Ik heb ook bisoprolol em gebruik maar 2,5 mg want anders kan ik er niet tegen.. ook lage bloeddruk en alle andere bijwerkingen. nu met de hartritmestoornis heb ik ook weer veel last van duizelingen enz..
    maar moet helaas nog even aan de bloedverdunners voor ik behandeld kan worden. ook de bisoprolol mag niet lager.
    Senna goed dat de huisarts even gaat prikken succes
     
  8. Sandana

    Sandana VIP lid

    Jan 9, 2012
    5,682
    5
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Ik werk op de cardiologische afdeling en volgens mij moet je niet bij je huisarts zijn maar een afspraak bij je cardioloog maken op de poli.
    Het is beter om je te laten behandelen, aangezien ritmestoornissen niet zonder risico zijn in plaats van om alleen maar om slaapmiddelen te vragen.

    En er zijn meer middelen die werken op ritmestoornissen dan alleen bètablokkers. Laat de categorie van die medicijnen door je cardioloog bepalen.
     
  9. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    Sandana kun jij toevallig wat meer vertellen over een ablatie?

    mijn cardioloog gaat overleggen of ik een cardioversie krijg of een ablatie. een cardioversie heb ik al een keer of 3 vaker gehad dat ken ik.
    maar ik weet niet precies hoe een ablatie werkt en wat men dan precies doet. ( uiteraard krijg ik daar nog meer uitleg over wanneer er uitkomt dat ze dat willen gaan doen) maar door jouw reactie dat je op de cardiologische afdeling werkt vroeg ik me af of jij er misschien iets over kan vertellen?

    ik ben geboren met een asd en daaraan geopereerd toen ik 2 was (30 jaar terug dus) en in 2009 ben ik aan Pericarditis Constrictiva geopereerd. sindsdien heb ik 2x boezemfibrilleren en 1x atriumfibrilleren gehad Nu heb ik ook weer 1 van deze ritmestoornissen en wordt er dus overlegd of ik weer een cardioversie krijg of een ablatie.
     
  10. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,815
    1
    0
    de huisarts had ik niet veel aan. die stuurde me door naar de cardioloog. fijn haha.. op de site van de cardiologie staat nml dat je eerst naar je huisarts moet dus tja, heb nu verwijzing en kan vrijdag middag al terecht. heb verder niks gekregen om te kunnen slapen van de huisarts. wel moet ik morgenvroeg bloedprikken. bezinking, bloedcellen, suiker, schildklierwaardes, magnesium en kalium.

    wensdroom, dan gebruik je niet veel dosering. ik gebruik per dag 200mg van de sotalol.
    wellicht dat ze je beter kunnen instellen met de medicijnen?
    ps ik heb een ablatie gehad dus als je vragen hebt kun je pb sturen.

    sandana; ok, hoop dat de cardioloog iets voor me kan betekenen, heb nu last van extra systoles, soms om de 2 a 3 slagen, heel irritant en je bent er de hele tijd mee bezig omdat ik het zo goed voel.
     
  11. Jatobe

    Jatobe Fanatiek lid

    Jun 9, 2013
    1,868
    2
    38
    pas op met een abla.tie, ik zeg alleen denk er goed over na. Ik twee keer gea.bleerd en de tweede keer teveel. Mijn hart deed het niet goed meer en ik heb voor het leven een pace.maker EN NIEUWE RITMESTOORNISSEN tgv. hetl littekenweefsel van de a.blatie!
     
  12. wensdroom

    wensdroom Fanatiek lid

    Oct 18, 2012
    3,487
    1
    0
    heb wajong dus werk niet
    omg Lingewaard
    dat is niet fijn.. ik weet ook niet of ik het ga doen en of ze dat als optie zien en zo ja dan hoor ik ook nog meer erover en over de risico's en moest er dan ook voor akkoord tekenen zei de cardioloog. dus weet ook nog niet wat het wordt. rot dat het bij jou niet goed heeft uitgepakt.

    Senna de medicatie die ik heb is voldoende, bloedverdunners ( eerder acetylsalicylzuur) en de bisorolol en deze mag en kan niet hoger omdat ik er dan bijwerkingen van heb. verder gebruik ik een maagbeschermer en calcium tabletten en ook mag ik spelen met de furosemide (plastablet) soms neem ik er 1 soms een halve
     

Share This Page