Ik bak vaak zelf brood en vind dat heerlijk om te doen Naast het brood maak ik ook vaak tortilla's zelf, pita broodjes, pizzabodems en sinds kort ook crackers. Ik gebruik bijna altijd spelt meel en bloem en vervang deze in het originele recept. Het kost wat tijd maar het resultaat is vaak een stuk lekkerder! Wie doet dit ook en wil haar recepten met me delen zodat ik weer wat nieuwe recepten kan proberen? Ik zal alvast wat van mijn favoriete recepten delen crackers (dit recept pas ik zelf iets aan naar de ingredienten die ik in huis heb, ik gebruik bijvoorbeeld geen boekweit maar een vlokken mx) Eten maken: Crackers sesam-boekweit-haver-spelt Dit is echt een heerlijk brood zoals veel van de recpten op haar site Uit de keuken van Levine: Frans Landbrood deze broodjes zijn heel leuk en erg lekker Uit de keuken van Levine: Knoflook/bieslookbroodjes
Ik maak altijd zelf deeg voor quiches/hartige taarten, heel makkelijk en veel lekkerder (en goedkoper natuurlijk): Mijn mixed kitchen: Quichedeeg (deeg voor hartige taart) basisrecept en ik bak vaak allerlei gevulde (Turkse) broodjes, pogaca, gözleme, simit, börek...Ik had eerst altijd veel 'ruzie' met deeg maar al doende leert men . Recepten staan op mijn blog. Vorige week heb ik een geweldig recept voor lahmacun (Turkse pizza) gemaakt waarbij ze echt superzacht zijn én blijven dus dat komt er binnenkort ook nog aan. En inderdaad de site van Levine, zij is echt de 'master' op broodbakgebied. De site van Caroline Brouwer is ook geweldig. Carolines blog
Ja de site van Levine is geweldig! Haar recepten kloppen eigenlijk altijd, ik heb er ook al veel geprobeerd Eylem: wauw ik ben onder de indruk van jouw blog!! wat een heerlijke dingen staan daar op ik zal er vanavond (en de volgende dagen) eens de tijd voor nemen om alles goed te bekijken zag al een aantal dingen die ik graag wil maken Ben ook benieuwd naar jouw recept voor Lahmacun, wij maken dit nu vaak met tortilla bedankt ook voor de link naar de blog van Caroline Nog meer mensen met leuke recepten?
Dank je wel voor het compliment ben benieuwd wat je van de recepten vindt! Ik ga donderdag nog een keer lahmacun maken en dan nu met fototoestel dus hopelijk volgt het recept ergens volgende week.
ik ben al een lijstje aan het maken van ingredienten die ik denk nodig te hebben nu nog op zoek naar een winkel hier in de buurt maar dat zal wel lukken het ziet er allemaal echt geweldig uit! mooie foto's er ook bij en ik bedoelde natuurlijk dat ik de tortilla als lahmacun gebruik om te vullen met van alles
Ik volg verschillende blogs, zal ik het je pb-en want ik weet natuurlijk niet of ik het zomaar mag posten haha. En ik ben ook een grote fan van de blog van Eylem, zeker een aanrader!