Hoi, Ik heb wel eens gehoord dat mannen beter niet te heet kunnen douchen of naar de sauna, als je zwanger wil raken (slecht voor de zaadjes). Nu had ik eigenlijk de volgende vraag: Ik hou zelf namelijk van heet douchen. Als ik tijdens de vruchtbare dagen heet gaat douchen, heeft dit dan ook invloed op de zaadjes (of is dit weer een vreemde gedachtenkronkel van mij ). alvast bedankt voor de antwoorden. Ben benieuwd wat jullie denken?
Nee joh meis hihihi Zaadjes doen er 2 tot 3 maanden over om te rijpen.. in die tijd moet de temp daar niet te heet worden (niet te veel boven 35 graden)
Ok, dus toch een rare gedachtenkronkel. Ik durfde het ook haast niet te vragen.... Ben in ieder geval blij dat je de humor er wel van in kan zien Nu ik je antwoord zo lees, denk ik inderdaad (hihihi), dat is logisch. Ik denk dat ik zo dan maar even onder de douche ga.
Voor mij is het wel eens goed, dat iemand de humor van mijn gedachtenkronkels inziet. Ik denk namelijk te veel. Bedankt voor jullie antwoorden. Natas, jij bent (helaas) echt expert aan het worden. Ik hoop dat je deze maand zwanger wordt. (zodat je niet meer hoeft te bellen).
Hmm.. Wij hebben een sauna in ons huisje waar wij eigenlijk samen vrij vaak in liggen te relaxen.. Dit is dus schadelijk voor mn vriend zn zaadjes ? (Zoja, dan komt ie er het komende jaar niet meer in )