helllllllp wat is dit!!

Discussion in 'Zwanger worden' started by Wondertje, Aug 12, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wondertje

    Wondertje Fanatiek lid

    May 7, 2006
    1,167
    0
    0
    zuid holland
    is ging net onder de douche en kwam tot de ontdekking dat er iets op mijn tepel zat iets opgedroogd leek het wel.
    Bij nader onderzoek kwam ik erachter dat als ik in mijn voornamelijk 1 tepel kneep dat er witachtig beetje doorzichtige vloeistof uit komt. Na drie keer knijpen een druppel zeg maar. Wat zou dit toch kunnen zijn??????
    iets dat wijst op een ontsteking? ben ik zwnger en is de melkproductie al gestart?? of ben ik er zo erg mee bezig dat ik mijn lichaam zo voor de gek hou dat dit het gevolg is?
    ik ben erg van geschrokken en er best van in de war wat kan dit toch zijn??

    wie kan mij helpen ben zo onzeker nu.
    ik zit 1 week na mijn eisprong!!
     
  2. Beheer

    Beheer Administrator
    Staff Member

    Feb 11, 2005
    16,291
    2,987
    113
    Hoi Lorfiedal,

    Waarschijnlijk heeft het te maken met je hormoonhuishouding. Het kan ook een ontstoken melkkliertje zijn. Je hoort het wel meer hoor.
    Je zou even een afspraak kunnen maken met je huisarts, hij/zij kan je doorverwijzen naar de gyneacoloog.

    Lotte
     

Share This Page