Help. Advies nodig :)

Discussion in 'Babynamen' started by Happymamma88, May 24, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Happymamma88

    Happymamma88 Nieuw lid

    May 24, 2016
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi,

    Ik ben momenteel hoogzwanger van ons 2e zoontje. Nu is er alleen een klein probleem, we zijn namelijk nog steeds niet uit de naam.
    We hebben 3 namen, waarvan 2 namen al vrij bekend zijn en 1 naam is in onze ogen vrij onbekend.
    Nu vinden we juist die onbekende naam erg leuk, maar ik twijfel steeds een beetje. Er speelt van alles door mijn hoofd, past de naam wel bij de naam van onze andere zoon, wat zullen andere mensen ervan vinden, vinden andere het wel een mooie naam. (Zullen wel de hormonen zijn:(). Daarom ben ik nu benieuwd naar jullie reacties. Hieronder staan de 3 namen die we in ons hoofd hebben.
    Ons eerste zoontje heet trouwens Dani ;).

    Dani & Levi
    Dani & Luca
    Dani & Manu

    De laatste naam vinden we zelf dus het leukst maar is dus ook vrij onbekend volgens ons.

    Ik wacht vol spanning op jullie reacties!!

    Groetjes van HappyMama
     
  2. Veera

    Veera Niet meer actief

    Levi vind ik t mooiste maar niet zo naast Dani.
    Ik vind Dani en Manu heel leuk
     
  3. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Absoluut Levi :D mooiste naam ;)
     
  4. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    Jan 9, 2014
    4,538
    1,171
    113
    Female
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Dani en Luca vind ik de mooiste combi. De andere twee namen vind ik niet zo mooi en minder passen bij Dani.
     
  5. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Ik vind persoonlijk Luca het leukst, maar zie geen enkele reden om niet te gaan voor Manu als dat de naam is voor jullie!
     
  6. Sunna87

    Sunna87 Niet meer actief

    Manu vind ik het mooist!
     
  7. RosanneMarie

    RosanneMarie Bekend lid

    Oct 19, 2015
    751
    133
    43
    NULL
    NULL
    Ik vind Manu en Luca allebei mooi! Levi is niet mijn smaak. Dani en Manu klinkt ook leuk vind ik, dus als jullie Manu het mooiste vinden gewoon doen!
     
  8. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    Jan 9, 2014
    4,538
    1,171
    113
    Female
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    #8 Novastar, May 24, 2016
    Last edited: May 24, 2016
    Misschien heb ik te snel gereageerd. Spreek je het uit met de klemtoon op de a of de u (oe)? Klemtoon op de a vind ik niet mooi met Dani, op de u gaat het wel.
     
  9. 26mei

    26mei Fanatiek lid

    Sep 22, 2013
    1,973
    330
    83
    Manu erg leuk!

    Levi niet zo mooi bij Dani door dezelfde klank.
    Luca niet mijn smaak. A op het einde vind ik snel vrouwelijk/soft.

    Je vraagt je af wat anderen ervan zullen vinden aar er zijn altijd mensen die het niet mooi vinden. Welke naam je ook kiest. Volg jullie gevoel en heel veel succes.
     
  10. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    Jun 23, 2014
    7,299
    6
    38
    Ik zou Manu uitspreken als Mahnoe. Klopt dat?
     
  11. maviju

    maviju Fanatiek lid

    Aug 31, 2014
    1,080
    128
    63
  12. Imrw

    Imrw Bekend lid

    Jul 1, 2012
    810
    20
    18
    NULL
    NULL
    Dani&Manu!
     
  13. Happymamma88

    Happymamma88 Nieuw lid

    May 24, 2016
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hilly1980: je kan het ook uitspreken als Manoe, maar wij vinden her leuker om het echt als Manu uit te spreken.


    En klopt dat er altijd mensen zijn die het vast niet mooi vinden, heb ik zelf uiteraard ook welleens.
     
  14. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Manu ( ik zou het wel als manoe uitspreken).
    Luca ( loeka) vind ik ook leuk.
    Levi niet Zo.
     
  15. Noonaa

    Noonaa Niet meer actief

    Ik vind dat de namen van je kinderen niet echt bij elkaar moeten passen. Als je een naam hebt die echt dé naam is, maar hij past toevallig niet echt bij de naam van je eerste kind, moet je daarom een andere naam kiezen? Ik denk dat je dan later spijt krijgt...
    Manu is heel leuk trouwens!!
     
  16. Vita Rose

    Vita Rose Fanatiek lid

    Aug 6, 2015
    1,047
    34
    48
    Female
    Dani en Manu: echt leuk!
    Levi en Luca hoor je al zoveel...
     
  17. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    Nov 14, 2011
    9,867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    Ik zou voor Luca of Manu gaan. Levi vind ik er niet zo mooi bij klinken, weer een naam die eindigt op een i.

    Lastige aan deze namen is wel dat ze op verschillende manieren kunnen worden uitgesproken.
    (luuka of loeka + MAAnoe of MAHnoe of maaNOE of mahNOE...)
    Ik vind Manu nogal meisjesachtig klinken (maar dat vind ik van Dani en Luca ook), en best lastig dus qua uitspraak.
    EDIT: ik lees nu dat jullie niet voor de oe-klank maar de u-klank gaan, dus dat kan ook nog? Dan nog zit ik met de klemtoon (MAA-nu, maa-NU, mah-NU, MAH-nu). Ik vind het met die u-klank niet zo mooi, klinkt een beetje als menu?
    Bij Dani en Manu heb je ook twee keer 'an' op precies dezelfde plek in de naam. Dus hm, uiteindelijk zou Manu mijn keuze niet zijn. Dan Luca!

    Ik zou voor de naam kiezen die jullie zelf het leukst vinden, of die nou wel of niet bekend is. De belangrijkste mensen leren de uitspraak gauw genoeg en raken ook wel gewend aan de naam. Mocht je echt nog niet kunnen kiezen, dan kun je altijd nog beslissen als hij geboren is.
     
  18. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Zo denk ik er ook over. :)

    Als het DE naam voor jullie is, moeten jullie het gewoon lekker doen.
     
  19. loesje6

    loesje6 Bekend lid

    May 4, 2012
    891
    199
    43
    Ik vind alledrie de namen mooi. Ik vind ze alledrie ook combineren met Dani. Ik hou zelf van wat originelere namen. Dus ik zou zelf niet zo gauw voor luca of Levi kiezen. Alhoewel ik de namen prachtig vind!
    Manu is wel origineel. Klinkt ook mooi bij dani. Alleen ik zou het wel uitspreken als Manoe ipv Manuu. Ik denk dat de meeste mensen dat ook zouden doen.
    Komt ook door de voetballer Manu van Feyenoord waar ik direct de associatie mee heb.
    Maar ik ben daarin als vrouw wel apart hoor😉
    Ik hou van voetbal😁
     
  20. a2cmieux

    a2cmieux Niet meer actief

    Dany en Luca vind ik de leukste combi, maar als Manu de naam is gewoon doen, kan prima.
     

Share This Page