Hoi allemaal, Ik hoop dat iemand mij kan helpen want ik zit mezelf compleet in de weg. Mijn man en ik hebben een grote kinderwens en zijn het aan het 'proberen'. Ik ben niet aan de pil oid geweest dus ik hoef niet te ontpillen alleen wisselt mijn cyclus heel erg. 28 dagen, 30 dagen, en afgelopen 2 maanden was het zelfs 34 dagen. Mijn laatste menstruatie begon op 9 maart. Dmv een positieve ovulatietest heb ik mijn eisprong kunnen vinden, en een dag later deze ook duidelijk gevoeld. Dit gebeurde op 28 maart. Sinds 2 dagen later zit ik absoluut niet lekker in mijn vel. Steken in mijn onderbuik, rommelende buik, bij vlagen misselijk, witte afscheiding, erg duizelig en moe. Overal op internet lees je dat het bijna niet mogelijk is om al zo snel iets te voelen en het is nog veel te vroeg om te testen. Herkent iemand dit? Ik denk bijna nergens anders meer aan of het gelukt is of niet? Praat ik me deze kwaaltjes zelf aan? Ik moet nog ruim een week wachten voor ik een test kan doen, ik hoop dat ik dat volhoud. Ik hoop dat iemand me iets gerust kan stellen.
een vroege test halen ? ik denk wel hier en daar al eens op dit forum te hebben gelezen dat men het heel vroeg voel. zelf kan ik hier niet van meepraten. 2 weken erna voelde ik wel dat mijn borsten zwaarder waren . anders gewoon afwachten en je gedachten wat verzetten ?
Ik vind het opzich nog wel meevallen hoe onregelmatig je cyclus is. Het is iedere keer tussen de 28-36dgn dus zou je daar geen zorgen over maken. 5dpo is wel heel vroeg voor kwaaltjes nog, dus ik denk inderdaad dat je jezelf nog gek maakt. Probeer over een paar dagen eens een vroeg testje.
Het lijkt mij inderdaad ook zo vroeg. We zijn nu inmiddels wel wat dagen verder maar de klachten blijven. Ik moet wel zeggen dat mijn buik een meer dan normaal gevoelig deel is van mijn lichaam. Ook al regelmatig testen gehad of er niet iets met mijn darmen aan de hand is. Dit was gelukkig allemaal goed. En altijd ontzettend veel last van menstruatieklachten.
happy2012 denk je dat dat nu al kan? nog niet te vroeg? Als mijn cyclus nu weer 34 dagen zou zijn dan zou ik dinsdag of woensdag pas ongesteld moeten worden. Ik weet dat het niet word aangeraden maar ik had nog een ovulatietest liggen van sensitest en omdat er wel eens gezegd word dat die ook positief kunnen uitslaan als je zwanger bent heb ik toch een poging gewaagd vanmiddag. Er kwam heel erg licht een tweede streepje zichtbaar. Nu zegt dit nog niets natuurlijk maar hij was er wel. Nog even een paar dagen uitzitten
Een licht tweede streepje zegt niets. Je hebt altijd LH in je lijf, dus helaas daar valt niets aan af te lezen. Was je ovulatietest 28 maart positief? Dat zou betekenen dat je nu 6/7DPO bent. Kans dat je dan positief test is erg klein aangezien de innesteling meestal pas rond deze tijd plaatsvindt. Denk dan ook dat je klachtjes niet door HCG worden veroorzaakt maar door Progesteron, dit maak je altijd aan rondom je eisprong.
28 maart (maar 29e kan ook nog) je eisprong en sinds 1 april kwaaltjes. Dat is dus ong.3 dpo en dan ben ik bang dat dit een reactie is op de progesteron stijging. Deze vind tussen 1 en 5 dpo plaats namelijk. Helaas heeft de progesteronstijging as bijwerking dat je er zw kwaaltjes van kan krijgen. Als jij al zoveel kwaaltjes hebt door hcg dan zou jouw innesteling al direct na je eisprong zijn geweest en dat is idd onmogelijk
Sorry ik las het verkeerd. Dacht innesteling rond de 28e...maar Was pas posi ovu test.. dan Is t nu nog wel erg vroeg idd. Blij gemaakt met niets. Intussen wel weer een dag voorbij en dus dichter bij het test moment. Langzaamaan heb je met een beetje mazzel vanaf morgen of overmorgen kans op positieve test. Maar zou proberen gewoon even geduld op te brengen. Voordat jezelf vals blij of verdrietig maakt. Succes
Hoi, Ik geloof ook bijna niet dat het al kwaaltjes daar van kunnen zijn. Misschien is het inderdaad van progesteron. Ik had er nooit van gehoord. Ik voel me sinds gister iets beter, ben nog wel duizelig. Vanmorgen rond 10 uur had ik bij het plassen wat lichtroze bloedverlies. Het was echt roze, geen bruin. Inmiddels is het ook weer weg. Ik heb wel buikpijn alsof ik elk moment ongesteld kan worden. Als mijn cyclus deze maand weer 34 dagen is (kan altijd wisselen bij mij) dan zou ik woensdag pas ongesteld moeten worden. Dus laten we duimen dat het iets anders is.
Het kan innestelingsbloeding zijn? Ik heb het nooit gehad, maar lees van best veel dames die het wel gehad hebben. Nog even geduld tot je kan testen! Ik hoop op een positieve test voor je.
Hoi, Nee dit praat je jezelf denk ik niet aan. Heb zelf 3 kindjes en voelde ook al heel erg snel vanalles en nog wat! De dingen die jij opnoemt, had ik ook. En dan hoor je van alle kanten dat het nog wel erg vroeg is... maar ik heb hetzelf toch echt bij al mijn kindjes zo meegemaakt. Dus ik duim voor je! Die periodes op wachten is altijd moeilijk!
Ah dankjewel! Je reactie maakt me toch iets minder onzeker want je begint door alle antwoorden aan jezelf te twijfelen. Persoonlijk vind ik dat als je het zelf niet herkent of niet hebt meegemaakt het niet direct betekent dat het niet zo kan gaan. Maar het is voor ons de eerste keer en heb natuurlijk geen flauw idee wat je kan verwachten. Dus geloof je al snel de mensen met ervaring. Het is nu alleen maar afwachten, wat ontzettend lang duurt!
Ik heb het toen tegen niemand gezegd omdat ik ook dacht dat je niks kan voelen zo vroeg. Maar achteraf gezien ben ik ervan overtuigd dat mijn lichaam ook al heel vroeg reageerde op het feit dat er iets in mijn lichaam gaande was. Geen echte kwaaltjes, die kwamen pas later. Maar ik voelde me gewoon anders; misselijk (wel anders dan zwangerschapmisselijk die vanaf week 6 kwam, echt maar wat vlaggen), en duizelig (daarna niet meer gehad). Was ik niet zwanger geweest had ik er denk ik nooit meer bij nagedacht. Maar het was toch echt raak ik heb alles bijgehouden in een app en achteraf weet ik ook vrij zeker dat ik de innesteling gevoeld heb.... Moet er ook bij zeggen dat ik sowieso mijn lichaam heel erg goed ken ivm ziektes in het verleden waardoor ik goed heb leren luisteren naar mijn lichaam. Spannend meid! Ik duim mee! Maar gek ben je zeker niet!
Niemand hier zegt dat ze zich dit aanpraat De kwaaltjes zullen vast echt aanwezig zijn, maar van hcg komen ze niet omdat dat er absoluut nog niet is op 3 dpo. Progesteron (wat dezelfde klachten veroorzaakt als hcg) stijgt enorm tussen 1 en 5 dpo dus 99% kans dat de kwaaltjes daarvan komen
Ik "wist" een week voor de positieve test dat ik zwanger was van een meisje. Hoe debiel haha. Ze is nu 3
Nou dames, woensdag is mijn nod als mijn cyclus weer 34 dagen is maar vandaag kon ik echt niet meer wachten. Ik heb vanmiddag een test gedaan en deze was volgens mij lichtpositief!!! wat denken jullie?