help me kiezen: dierentuinen

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by meintje, Aug 5, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. meintje

    meintje Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    2,610
    928
    113
    Ik twijfel of we de Zoo van Antwerpen of de dierentuin in Planckendael gaan bezoeken. Wij kennen allebei de parken niet, maar er zijn vast mensen hier met een mening over de verschillende dierentuinen die mij kunnen helpen kiezen.
    We willen met 4 gaan, 2 volwassenen en 2 kinderen.
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    De zoo is momenteel volledig in renovatie. Heel mooi, eeuwenoud, maar je bent er wel op een halve dag rond nu. En er zijn nog steeds wel wat plekken waar de dieren vrij klein zitten, die moeten nog aangepakt worden.

    Planckendael is geweldig. Wij hebben een abonnement en komen er heel vaak. Je bent er makkelijk een hele dag zoet met wandelen en spelen. Overal op de wandeling zijn speelplekken voorzien voor kinderen. Momenteel zijn er drie babyleeuwtjes, een kleine olifant en een babyneushoorn. Je kan er ook tussen de pinguïns wandelen, lori's voederen en tussen de aapjes wandelen. Superleuk voor kinderen. En voor volwassenen ook :)
     
  3. elisabethbas

    elisabethbas Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    2,886
    2
    38
    't Gooi
    Wij zijn vorig weekend in Planckendael geweest. Wat een verrassing! Echt een mooie dierentuin. Prachtig onderhouden, veel speeltuintjes, veel groen. Echt een aanrader. De Zoo ken ik niet.
     
  4. Lotje84

    Lotje84 Fanatiek lid

    Feb 1, 2013
    2,189
    0
    36
    Wij vonden ze allebei tegenvallen. Ik zou zelf voor Gaia Zoo gaan.
     
  5. Libelle82

    Libelle82 VIP lid

    Jun 26, 2008
    5,084
    374
    83
    Gezinsbegeleider
    Zeeland
    Planckendael.

    Pairi Daiza is ook een aanrader, iets verder uit de buurt wellicht maar ook zeker de moeite.
     
  6. Annie82

    Annie82 Fanatiek lid

    Nov 27, 2015
    1,694
    807
    113
    NULL
    NULL
    Pairi Daiza is inderdaad een aanrader!
     

Share This Page