Ons kindje krijgt 3 flesjes op een dag, waarvan 1 fles een papfles is. Maar daarnaast wil onze kleine niets anders drinken en het lijkt mij toch een beetje weinig 600 cc op een dag aan vocht + iets vocht uit de groente/fruithapjes. Of is dit niet te weinig? Onze kleine is ongeveer 7 maanden nu. Als ik thee of water aanbied word daar nauwelijks van gedronken. Diksap word afgeraden door het cb i.v.m. suiker/zoetstoffen, etc, dus dat wil ik nog niet geven, maar wat dan wel? Wat gaven jullie te drinken toen de kleine op 3 flesjes zat? Ik geloof dat je ook vers vruchtensap mag geven, maar welke vruchten zijn dan het beste? Ik maak me echt een beetje zorgen eigenlijk. Help! Tips/adviezen zijn erg welkom!
Oja, en hoeveel cc opvolgmelk kregen jullie kindjes vanaf 6 maanden verdeeld over hoeveel flesjes per dag? Onze kleine krijgt 3 x 180 +6. Is dat voldoende?
Hoi, Senna is wel ouder maar wil ook weinig anders drinken naast haar flessen. Ze vindt het erg leuk om water uit mijn glas te drinken maar dat zijn nu ook geen hoeveelheden om over naar huis te schrijven. Wat ik dus doe: ze krijgt hier nog vier flessen, maar in iedere fles doe ik vier schepjes voeding ipv zes. Zo krijgt ze voldoende drinken en niet teveel poedermelk. In de laatste fles krijgt ze nog een klein beetje afgekolfde borstvoeding maar dat is niet veel meer. Wat misschien ook een idee is, is om rooibosthee te maken en daar een schepje of twee poedermelk in te doen. Dit lust Senna ook wel. Hopelijk heb je hier wat aan.
Hoi, mijn CB gaf bij mij aan circa 800 ml vocht. Met de 600 die je al hebt vanuit de flessen haalt ze de overige 200 ruim uit fruithappen en groente. Diksap moet je natuurlijk niet vaak en veel geven maar een keertje is niet erg hoor. En flink aanlengen. Mijn zoontje vindt de appelvariant wel lekker net als roosvicee. Ik wil ook nog wel Frutura van Nutricia gebruiken en dan 50% + 50% water. Thee met een scheut melk wil ook nog wel eens werken maar je hoeft je geen zorgen te maken hoor.. er komt genoeg vocht binnen (wel blijven oefenen met (tuit) beker) Oja, 500 ml zuivel dus opvolgmelk, yoghurt, kwark, karnemelk
Maakt het uit qua vocht dat 1 van de 3 flessen die ik geef per dag een papfles of bordje pap is? Daar zit gewoon de opvolgmelk door (180+6), maar misschien haalt de Bambix het vocht er een beetje uit? Dat van die thee met melk erdoor is een goede tip! Kan ik weleens proberen. Bedankt daarvoor Anna71! Zwaantje> Hoeveel flesjes kreeg jou kleine nog met ongeveer 7 maanden? En hoeveel cc water + melkpoeder?
Ehhh, Ranja halen bij de biologische zaak mischien? Suikervrij is er in elk geval te krijgen. Maar ik snap dat je verschrikkelijk baalt. Het is hier ook een drama :-k geweest en dingen zoals gewoon water wil hij nog steeds niet. Koffie heb ik hem eindelijk af. Door steeds meer melk toe te voegen. Dat was het enigste dat hij eerst wou hebben afgezien van zijn pap flessen. Met dit weer weet ik het niet zeker maar toen onze zoon ongeveer 8 maand was zij de KA dat hij minimaal een halve liter wat flessen betreft moest hebben en de rest haalde hij wel uit het eten. Maar wat hier ook een hit in huis is , is joki-melk. Gewoon een fles tot tweederde vullen met melk en de rest met joki drink. Even in de magnetron tot dat het lauw is en smullen maar. Sucses meid, Liefs Janna
Met 7 maanden zijn we over gegaan op 1 x pap en 1 x fles om 19:30. De rest haalt hij uit groente, fruit en andere dranken. Pap 180 ml / 6 + bambix Fles 180 ml / 6 + nutrix vanille voor de lekker De bambix haalt het vocht er niet uit.. je mag gewoon 200 ml rekenen bij 180 ml / 6 Diksap heeft wel degelijk (veel) suiker erin zitten maar dit zijn wel natuurlijk fruitsuikers.. ook daar moet je mee oppassen maar het zijn geen gerafineerde suikers die echt funest zijn.
Met 7 maanden zijn we over gegaan op 1 x pap en 1 x fles om 19:30. De rest haalt hij uit groente, fruit en andere dranken. Pap 180 ml / 6 + bambix Fles 180 ml / 6 + nutrix vanille voor de lekker De bambix haalt het vocht er niet uit.. je mag gewoon 200 ml rekenen bij 180 ml / 6 Diksap heeft wel degelijk (veel) suiker erin zitten maar dit zijn wel natuurlijk fruitsuikers.. ook daar moet je mee oppassen maar het zijn geen gerafineerde suikers die echt funest zijn. Net zoals met eten moeten kindjes ook wennen aan drinken en soms is het de manier waarop drinken wordt aangeboden. Sommige kindjes houden van de speen, andere van de tuit (met of zonder antilek) en andere zijn weer beter af met een gewone beker of een rietje. Kwestie van uit proberen. En biedt drinken aan op een ander moment dan eten. Dorst en honger worden nog niet onderscheiden.
In diksap zit wel suiker, maar alleen de fruitsuikers, dus niets toegevoegd. Ik was er ook niet zo weg van, maar Eva wilde niets anders dan borstvoeding en diksap, dus toch maar aan de diksap. Sinds kort lust ze ook water, dus dat krijgt ze nu tussendoor, maar ook veel roosvicee (bij de maaltijden) omdat ze moet aankomen. En hoeveel ze moeten drinken, als de luiers maar nat zijn en ze houden ongeveer 800ml aan, maar daar komt Eva echt niet aan, nooit gedaan ook (met de borstvoeding misschien wel, maar goed, dat weet ik natuurlijk niet precies ). En die Bambix, dat haalt het vocht er echt niet uit, 200ml blijft dan 200ml.