Help! Zwangerschapssuiker!?

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by BeebieBeeb, Oct 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Peetiescheetie

    Peetiescheetie Actief lid

    Dec 14, 2014
    111
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn suiker waardes waren goed, ik mag nu anderhalve week 4x per dag prikken (nuchter en twee uur na elke maaltijd).

    En ik ga wel proberen iets meer te eten want ik heb vóór elk eetmoment wel behoorlijke trek, of is dat normaal? Ook als ik 'sochtends wakker wordt, heb ik trek...
     
  2. Nandanovember

    Nandanovember Fanatiek lid

    Nov 2, 2013
    1,017
    0
    0
    Nee ze zei dat er momenteel 2 protollen lopen. de oude en de nieuwe.
    Ik heb dus de nieuwe, ik moet steeds 1 uur na de maaltijd prikken en moet dan onder de 7.8 zitten. nuchter onder de 5.3

    Vandaag zat ik na het eten van een broodje jam op 5.9
     
  3. Nandanovember

    Nandanovember Fanatiek lid

    Nov 2, 2013
    1,017
    0
    0
    Ik zit nu trouwens aan de Caramel-Vanille thee! Gisteren gehaald. Smaakt best goed!
     
  4. MiekieLief

    MiekieLief Fanatiek lid

    Jul 2, 2014
    1,171
    0
    36
    ♡
    ☆
    Peet, ik heb heel snel weer honger voor en na de maaltijden. Hangt wel af van wat ik gegeten heb. Na een cake heb ik echt wel snel weer trek.
    Sochtends heb ik mega honger.

    Panda, 7.8 na een uur komt ongeveer hetzelfde uit als 7 na 1.5 uur. Dat is wel normaal. Nuchter is wel laag. Bij mij moet het onder de 6.
     
  5. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    Mar 6, 2011
    4,672
    591
    113
    Groningen
    Peetie, ik heb ook vaak erg veel trek hoor, helaas. :) ik ben altijd weer blij als mijn eetmoment er weer aan komt. Ik heb wel vaak hoe lager mijn waarde, des te eerder ik weer honger heb dus dat is niet erg. Als mijn waarde aan de hoge kant zit, ben ik vaak misselijk dus dan ook niet zo'n trek :)

    Miek, heb vandaag gevraagd aan de VK of ze nog een echo wilde maken, maar ze zei dat een echo op deze termijn erg onbetrouwbaar is en ze die dus niet maken omdat het tricky is om daar van uit te gaan ;)

    Wel apart, omdat ze bij mijn eerste kindje met 40w+ een echo maakten en er uit kwam dat ze 4kg+ was en dat klopte ook. Ik hoef niet te weten hoe veel ze op de gram af is, maar meer of het nog onder de 4 kg is. :)
     
  6. MiekieLief

    MiekieLief Fanatiek lid

    Jul 2, 2014
    1,171
    0
    36
    ♡
    ☆
    Beeb, héél raar! Ik heb zelfs vorige week nog een meting gehad. Wel met daarbij dat het 20% afwijkt. Maar toen was ik bijna 40 weken. Met 37plus moet het echt wel lukken. Ook als het hoofdje is ingedaald. Is trouwens niet fijn daar dan meten, maar ze kunnen het wel.

    Gisteravond laat heb ik pannenkoeken gebakken. Ik moest dat eten. Met een berg suiker. Ow zo fout... Waarom wacht ik hier niet nog een week mee? Durfte en kon niet meten ivm tijdstip. Vlak voor het slapen.
     
  7. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    Jun 23, 2014
    7,299
    6
    38
    Ik heb dezelfde nuchter waarde als Panda en die staat ook in de (oude?) richtlijn.
     
  8. MiekieLief

    MiekieLief Fanatiek lid

    Jul 2, 2014
    1,171
    0
    36
    ♡
    ☆
    Ja die van jullie hoor ik ook vaker. Maar bij mij is het echt 6. Rare ziekenhuizen met hun eigen regels. Ik heb hem volgensmij nooit tot 6 gehad.
     
  9. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    Mar 6, 2011
    4,672
    591
    113
    Groningen
    Miek, de baby is nog helemaal niet ingedaald, zit bijna tot mijn strot voor mijn gevoel :D
    Gelukkig mag ik tegen die tijd op tijd naar het ziekenhuis, zodat ze daar wel een echo kunnen doen. Dan zie ik het daar wel. Ik hoef ook weer niet persee met 39 weken al te bevallen ofzo. Een zwangerschap is niet voor niks 40 weken. En wat ik al zei, ik hoef cht niet op de gram af te weten hoe zwaar het is, maar ze kunnen echt wel zien of het kind rond de 3700 gram is of rond de 4300 gram toch? Helaas bdacht ik dit laatste argument pas toen ik thuis was, maarja ;)

    Ohh lekker zitten schranzen dus hihi. Hopelijk heeft het wel heeeerlijk gesmaakt!
    Ik heb ook een pak pannenkoekenmix in mijn kast staan, en die roept me ook steeds. En dat terwijl ik niks om pannenkoeken geef normaal gesproken! Het zal de suiker ook wel zijn die me roept! Maar ik waag me er niet aan, maar heb wel weer andere zondes ;)

    Gisteren aten wij nasi met sate en kroepoek. Ik kon me met de kroepoek na het eten ook niet inhouden en had ook echt te veel op. De waarde was 7,0 daarna, dus viel me nog mee, maar had er wel spijt van. Ik vraag me dan toch af of ik mijn kindje daarmee wat aan doe :)
     
  10. Nandanovember

    Nandanovember Fanatiek lid

    Nov 2, 2013
    1,017
    0
    0
    Zeg maar Nanda hoor ;)

    Ik had vanmiddag als lunch een lekkerbekje genomen. Denk, dat zal wat met dat paneer. Uur later zat ik op 4.4 Huh?
     
  11. MiekieLief

    MiekieLief Fanatiek lid

    Jul 2, 2014
    1,171
    0
    36
    ♡
    ☆
    Oeh lekker een lekkerbekje. Nu heb ik zin in kibbeling..
     
  12. Maddie1990

    Maddie1990 Actief lid

    Jun 6, 2011
    160
    0
    0
    Ik werk op een Kinderdagverblijf als Pedagogisch m
    Uden
    ohhh nu loopt de kwijl in me mond van dat lekkerbekje:O heb een \__/ nodig hahah.

    gisteren weer een prikdag gehad had een flinke uitschieter en toch maar weer insuline bij gespoten. ik weet waarschijnlijk al waar van het komt.
     
  13. Nandanovember

    Nandanovember Fanatiek lid

    Nov 2, 2013
    1,017
    0
    0
    haha, hij was ook héérijk!

    Vanmiddag als lunch had ik 2 bruine boterhammen met 1 plak kaas, 2 plakjes salami, ijsbergsla en plakjes komkommer.

    1 uur daarna prikte ik 10.4

    Veel te hoog dus. Wat doe ik verkeerd? Die salami? of kan ik beter mijn brood vervangen voor een gebakken ei of bak yoghurt?
     
  14. Peetiescheetie

    Peetiescheetie Actief lid

    Dec 14, 2014
    111
    0
    0
    NULL
    NULL
    Buiten de diabetes zou ik de salami laten staan, op voedingswijzer staat dat dat geen geschikte voeding is voor zwangeren omdat het in feite rauw vlees is (het is alleen gedroogd). Op een pizza of tosti (na verhitting) is het geen probleem.
     
  15. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    Mar 6, 2011
    4,672
    591
    113
    Groningen
    Wow 10,4 is wel hoog ja! Ik zou dan nóg een uurtje later nog eens prikken, kijken wat het dan is..
    Ik eet nooit salami, dus geen ervaring mee, maar het lijkt me niet de bedoeling dat je helemaal geen brood meer eet..
    Ik zou het morgen nog eens proberen met 2 boterhammen en dan iets erop wat helemaal niks doet. Een gekookt eitje ofzo. Eens kijken of het echt aan het brood ligt of dat het wat anders is.
     
  16. Peetiescheetie

    Peetiescheetie Actief lid

    Dec 14, 2014
    111
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een vraagje over drinken :)
    Al sinds een aantal jaar drink ik per dag minstens 3ltr water en zo ook nu met de diabetes. Dit is niet omdat ik heel veel dorst heb, maar gewoon omdat ik van thee houd en sinds de zwangerschap vind ik bubbeltjeswater ook erg lekker. Zou het vele drinken mijn waardes beïnvloeden, alsin, wordt het niet goed gemeten omdat het een soort wordt weggespoeld door water?
    Vanavond heb ik namelijk een voor mij normale hoeveelheid gebakken aardappels op, meer dan ik eigenlijk mocht. Daarbij twee worstjes en bietjes met ui. 2 uur na het eten was mijn waarde 5,9. Gewoon netjes dus. Maar in die twee uur heb ik wel bijna 1ltr thee+water gedronken.
     
  17. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    Mar 6, 2011
    4,672
    591
    113
    Groningen
    Veel drinken is alleen maar goed peetie! Het wordt wel gewoon goed gemeten, maar volgens mij is het wel zo dat als je meer drinkt, het sneller iets lager is. Dus alleen maar goed.
    Het kan best zijn dat je goed reageert op aardappels en op iets anders wat minder goed hoor! Ik kan ook best wat aardappels/groente/vlees op zonder te hoge waarde.
    Het water of thee drinken heeft sowieso geen slechte invloed in ieder geval!
     
  18. MiekieLief

    MiekieLief Fanatiek lid

    Jul 2, 2014
    1,171
    0
    36
    ♡
    ☆
    Onze prachtige dochter is vandaag geboren om kwart voor 4. Ze heet Julia Nina. Beide namen een vernoeming van de oma's. We zijn ontzettend gelukkig en gezond!

    Mijn suiker deed heel raar. Die was de hele dag erg hoog. Na bevallen zelfs 10.2.
    Zo hoog heb ik het nog nooit gehad.
     
  19. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    Jun 23, 2014
    7,299
    6
    38
    Van harte gefeliciteerd Mieke!

    @Nanda
    Ik zou om te beginnen ook de salami laten staan, maar idd niet vanwege de suiker. En je doet niks 'verkeerd'. Je hebt misschien gewoon insuline nodig. Mijn dietiste wil niet dat ik brood skip. Ze heeft liever dat ik insuline spuit en brood eet, dan dat ik mijn eetpatroon teveel aanpas. Insuline is niet schadelijk voor de baby, een gebrek aan voedingsstoffen wel.
     
  20. Peetiescheetie

    Peetiescheetie Actief lid

    Dec 14, 2014
    111
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Miekie! Hopelijk is je suiker snel weer stabiel!

    En dankje Beeb, voor het geruststellende antwoord!
     

Share This Page