Help!!

Discussion in 'Baby en dreumes' started by MamaMars, Mar 25, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamaMars

    MamaMars Niet meer actief

    Ik word echt gek hier! Mijn dochter van 13 maanden is aan het apenkooien met mijn meubels.. Ze klimt en rent door het hele huis heen, springt op de bank, de salontafel, de eettafel, de vensterbank, het computermeubel, op bed van haar zus, de buggy, speelkeuken, de boekenkast, de krabpaal en de kinderstoel. Niks is meer veilig voor haar. Heb afgelopen week alle meubels al om gegooid omdat ze via de bank op de vensterbank stond te springen, maar ze zoekt nu alleen maar nieuwe dingen om vanaf te springen en in te klimmen.
    Ze ziet alles van haar grote zus, maar die begrijpt wel een stuk beter dat als ze op de bank zit ze voorzichtig moet doen. Die is ook nooit zo extreem hier in geweest, en die was ook een stuk ouder toen ze deze fase had en begreep wat beter dat ze voorzichtig moet doen omdat ze anders kon vallen.
    De box is geen optie, daar klimt ze ook uit..

    Wie heeft de gouden tip? Ik zou namelijk ook best eens alleen naar het toilet willen.. :)
     
  2. kimv

    kimv Fanatiek lid

    Jul 8, 2009
    1,055
    0
    0
    Sorry hier geen tips heb nog geen ervaring mijn mannetje houd het nog bij rollen. Maar zag het helemaal voor met hoe het er bij jou aan toe gaat en moest stiekum een beetje lachen:) sorry.

    groetjes kim

    ps dit is weer zo'n reactie waar je niks mee kan maar vind het lullig om niet te reageren
     
  3. MamaMars

    MamaMars Niet meer actief

    haha, niet erg hoor, als het niet mijn eigen kind was geweest had ik er ook om moeten lachen. de eerste dagen was het nog, jeej, kijk eens wat ze nu weer geleerd heeft, hoe komt ze daar nou? Maar nu begint het echt heel vervelend te worden.. Dat ze een keer van de bank valt, so be it, kan gebeuren, dan leert ze het misschien. maar vanaf de eettafel of de boekenkast vind ik niet zo'n goed idee meer..;)
     
  4. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Herkenbaar.. ik zat net even niet op te letten, zat mijn dochter boven op de eetkamertafel ..
     
  5. Lentekind

    Lentekind Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    4,974
    2
    38
    Het is toch erg knap dat kinderen totaal geen angst zien. Misschien is de speeltuin iets waar ze lekker kan schommelen en klimmen? Succes!
     

Share This Page