help!

Discussion in 'Miskraam' started by romyatilla, May 25, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Vandaag 6 weken en 3 dagen zwanger.

    Ik had al een paar dagen steekjes bij mijn schaambot, maar absoluut geen kramp!

    Nu ga vanmiddag naar de wc en daar zit veel slijm met een heel licht beetje rozig iets.... Nu ga ik net naar de wc en is het veel slijm met iets van bruinige slierten... :(

    Is dit een dreigende miskraam?
    15 juni is mijn eerste echo en ik ben zo bang dat het mis is.

    Ik ben wel constant misselijk en ik had voor het laatst een zwangersschapstest gedaan met 5 weken en deze was knal positief.

    Wie heeft eerdere ervaringen met bloedverlies?
     
  2. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,479
    8,738
    113
    Met bloedverlies kan het helaas 2 kanten op. De kans is 50 % kans dat het misgaat. Maar ook 50% kans dat het goed blijft gaan.
    Bij mij zette het roze en bruinverlies helaas door.
    Vaak zijn krampen geen goed teken. Maar ik had zelfs geen krampen en bloedverlies was minder dan tijdens mijn menstruaties. Bij mij was het dus het begin van een miskraam.
    Maar voldoende dames hier die roze en bruinverlies hadden en zelfs verlies van rood bloed waarbij de zwangerschap verder prima is verlopen.
    Hopelijk behoor jij tot die groep. Maar blijft wel spannend. Zou morgen met de verloskundige bellen of je wat vroeger voor een echo mag komen zodat je wat eerder duidelijkheid krijgt.
     
  3. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Net de verloskundige gesproken en ze zei dat ik mij niet bang moest maken. Bruin bloed is oud bloed zegt ze, kan nog van een innesteling zijn en dat licht roze is te verklaren aan een goed doorbloedde BM. Ze zegt ik kan je nooit 100% zekerheid geven, maar zolang je geen kramp hebt of rood bloed, is het nog niet iets wat lijkt op een miskraam.

    Bij jou was dat dan een ander verhaal.
     
  4. romyatilla

    romyatilla Fanatiek lid

    Jan 22, 2015
    1,325
    14
    38
    Female
    Zaandam
    Vandaag toch bevestigd door de gynaecoloog dat ik een miskraam heb gehad.

    Wat doet dit pijn zeg!!
     
  5. Liana84

    Liana84 VIP lid

    Jun 11, 2014
    6,243
    1,767
    113
    Female
    Zwolle
    Ah wat naar meid! :(
    Heel veel sterkte!
     
  6. Repeltje

    Repeltje Niet meer actief

    Veel sterkte!
     
  7. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,479
    8,738
    113
    Ah nee, wat triest.
    Heb je een echo gehad vandaag?

    Ja helaas, zoals ik al schreef hoef je echt geen krampen te hebben met een miskraam.
    En bij rood bloed zal het vaker een miskraam betekenen, maar bij bruin bloed is het ook niet uitgesloten helaas.

    Wat ontzettend rot voor je. Hopelijk heb je mensen om je heen die je op kunnen vangen.
    Heel veel sterkte.
     
  8. Mhov

    Mhov Bekend lid

    Mar 1, 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Ik ging toevallig even kijken of je nog berichten had gepost en nu zie ik dit.. Jeetje wat vervelend :(
    Heel veel sterkte!
     

Share This Page