HIX planning, ervaring?

Discussion in 'De lounge' started by Tupps, Oct 30, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Heeft iemand van jullie ervaring met HIX? En dan het planningsgedeelte voor de zorg?

    Waarschijnlijk ga ik daarmee werken dus ik ben even benieuwd naar ervaringen, of er goed mee te werken valt
     
  2. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    Dec 27, 2011
    9,345
    11,215
    113
    Bedoel je spreekuren rasteren? Of iets anders?
     
  3. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,627
    9,138
    113
    Female
    Rotterdam
    Ja, ik raster de poli’s. Nu nog in hix 6.1, over een poosje in 6.3. Dat schijnt wel anders te zijn, maar daar moet ik me nog in verdiepen.
     
  4. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Ja klopt inderdaad, de afspraken inplannen van patiënt/behandelaar/ruimte (rasteren heet dat dus?)
     
  5. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Zou je mij kunnen vertellen of het een programma is die je makkelijk onder de knie krijgt? Bied het genoeg overzicht en mogelijkheden?
     
  6. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,627
    9,138
    113
    Female
    Rotterdam
    Nee, rasteren is de spreekuren erin zetten. Plannen is de afspraken plannen. Dat is best wel logisch in Hix.
     
  7. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Dankjewel dmv plannen in Hix kun je dus de patiënt/behandelaar en ruimte vrij makkelijk en overzichtelijk inplannen als ik het zo lees van je, klopt dat?
    Ik probeer hierover info te vinden op Google of YouTube maar ik kan niks vinden helaas.
     
  8. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,627
    9,138
    113
    Female
    Rotterdam
    Je kunt via chipsoft e learnings doen. Als het goed is krijg je daar via je werkgever een inlog voor.
     
    Tupps likes this.
  9. MissBianca

    MissBianca Fanatiek lid

    Jun 11, 2011
    1,143
    12
    38
    Uden
    Ik doe rasteren en plannen, maar het ligt er wel aan welke modules je werkgever heeft aangeschaft. Wij hebben bijvoorbeeld geen module voor kamerplanning voor rasteren van spreekuren (dus alleen de afspraakcodes op de tijdsblokken zetten, voor kamerplanning hebben wij nog het oude systeem).
    Ga je het raster maken voor de spreekuren of ga je de patiënt inplannen? Het inplannen is niet zo moeilijk, maar daarvoor heb je dus eerst het raster nodig. Ook niet moeilijk om te maken hoor, maar kan bij complexere rasters foutgevoelig zijn. Kwestie van weten wat je doet eigenlijk.
    Opnames plannen heb je in principe geen rasters voor nodig, dat is echt heel simpel.
     
  10. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Ik stuur je even een pb
     
  11. kadootje

    kadootje Actief lid

    Jan 9, 2010
    471
    170
    43
    Ik heb de afgelopen jaren met 6.1 gewerkt...sinds kort met 6.3...voor de meeste collega's best effe wennen...maar na een paar weken zijn de meesten wel gewend..
     
  12. Tupps

    Tupps Actief lid

    Jul 7, 2018
    301
    82
    28
    Female
    Dankjewel, gaf het uitrollen van een nieuwe versie zoveel veranderingen? Uiteindelijk wel een verbetering in vergelijking tot de eerdere versie?
     

Share This Page