HOe kan dat?

Discussion in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' started by Belly34, Dec 14, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Belly34

    Belly34 Actief lid

    Jan 29, 2010
    355
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ben ik toch weer haha
    Even een vraagje, mijn dochter krijgt 5 flessen van 150 maar deze drinkt ze niet allemaal leeg, hoe kan dat? en wat moet ik daarmee doen?
    ze plast goed en is lekker levendig en slaapt ook goed.
    Maar ik zou denken vol is vol maar dan zou er toch wel een fles leeg moeten gaan, nu blijft er de ene keer 30 staan en dan 60.

    Ik hoor het graag.
    Gr Desi
     
  2. Belly34

    Belly34 Actief lid

    Jan 29, 2010
    355
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oja en als je baby eerder wakker is, en het is nog geen tijd om te eten wat kan ik dan doen, of moet ik haar bij wakker worden altijd voeden?
    Want ik weet niet of een baby dat verwacht om dan te eten.
    Ik vraag echt best veel,maar ik moet het ook allemaal alleen doen. En ik wordt er wel eens hopeloos van.
    Straks moet ik weer gaan werken en dan gaat ze naar de opa en oma en daar ben ik ook bezorgt om of dat allemaal wel goed gaat.
    Ik zit best om sommige dingen behoorlijk in de stress en ik wil me gewoon lekker voelen en me niet zorgen hoeven te maken.

    Gr Belly
     
  3. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    Sep 1, 2009
    5,654
    0
    0
    Hallo Desi,

    Je kan altijd vragen stellen hoor. Dat is geen probleem. Daarvoor zijn wij! Wat weegt je dochtertje nu? 5 flessen van 165 ml (150 ml water met 5 schepjes) klinkt goed. Ze hoeft inderdaad niet de hele fles leeg te drinken. Zeker niet als ze het er goed op doet, goed groeit en vrolijk is. Het is goed om het drinktempo in de gaten te houden, dat dit niet te langzaam, maar ook niet te snel gaat. Een goed drinktempo voor een voeding is 15-20 minuten.
    Het geven van een voeding komt qua tijd niet heel precies. Hier zijn geen vaste tijden voor. Je kijkt meer naar wat je kindje mag hebben en dit kan je verdelen over 24 uur. Een keer een half uur/ uur eerder later dan anders is geen probleem. Het is even kijken of je kindje honger heeft als ze wakker wordt. Je kunt een flesje aanbieden en kijken hoe het gaat.

    Groetjes Angélique
     

Share This Page