Hoe lang afwachten? (marktplaats)

Discussion in 'De lounge' started by Jenala, Aug 16, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    1,906
    60
    48
    Ik heb een aantal spullen verkocht op marktplaats. Nu is er iemand die dus iets van mij wil kopen. 9 Augustus mailde ze mij dat ze interesse had en of ik extra foto's wilde maken. Dus ik heb die foto's gestuurd en 10 augustus stuurde ze me een mail, dat ze het wilde hebben met haar adres erbij en de vraag waar ze het geld naartoe kon storten.
    Ik heb gelijk weer terug gereageerd. En vervolgens hoorde ik niets meer. Vrijdag (12 augustus) heb ik haar een mail gestuurd of ze nog interesse heeft. Zondag reageerde ze hierop dat ze het zeker wilde hebben en dat ze het geld zo snel mogelijk over ging maken.
    Maar nu heb ik dus nog steeds geen geld ontvangen.

    Hoe lang zouden jullie het afwachten? En zal ik dan nog een mail sturen, of het artikel gewoon weer op marktplaats zetten?
    Er waren vrij veel reacties op, dus ik baal hier wel een beetje van.
     
  2. Maia

    Maia Niet meer actief

    ik zou haar nog 1 of 2 dagen de tijd geven om het over te maken of je zet het weer op MP zou ik haar mailen. op een gegeven moment heb je wel lang genoeg gewacht.
     
  3. Gwen81

    Gwen81 Fanatiek lid

    Oct 24, 2009
    2,167
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou nog 1 keer mailen of ze het geld al heeft gestort oid. Stel dat ze het zondag net heeft overgemaakt, kan het zijn dat het geld nog onderweg is. (afhankelijk van welke banken jullie hebben)
    Zo niet, dan zou ik het gewoon weer op marktplaats zetten. Het is nu tenslotte een week later.
     
  4. Jel

    Jel Niet meer actief

    Als ze zondag zegt dat ze het spoedig over zal maken, en het is nu nog maar dinsdag, dan zou ik het wel afwachten. Misschien staat het geld er vanmiddag al wel op, of morgen of overmorgen. Als het er vrijdag niet op staat zou ik weer verder kijken...
     
  5. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    1,906
    60
    48
    @Gwen: ja daar zat ik ook aan te denken. Ik weet niet hoe lang het max duurt tussen 2 banken, maar het is nu natuurlijk ook nog voor 9.00 uur, dus misschien komt het nog.
     
  6. Gwen81

    Gwen81 Fanatiek lid

    Oct 24, 2009
    2,167
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als jullie bv beiden ING hebben, kan het vrij snel erop staan maar als jullie 2 verschillende banken hebben, kan het wel een paar werkdagen duren.
    Laatst heb ik geld over gemaakt naar mijn zusje. Van ING naar ABN, duurde volgens mij 3 werkdagen. Best lang vind ik.
     
  7. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    Feb 1, 2008
    2,107
    0
    36
    Ik zou ook nog even wachten en haar vragen of ze het inderdaad goed overgemaakt heeft. Ik heb ook wel eens gehad dat iemand per ongeluk een typefout in mijn nummer gemaakt had. En inderdaad tussen twee banken kan het een paar dagen duren.

    Zou haar ook de ruimte geven in je mail om er vanaf te zien. Bijvoorbeeld afsluiten met: ik hoor graag van je. Mocht het zo zijn dat je om wat voor reden dan ook geen interesse meer hebt, even goede vrienden, laat het me dan ook even weten. Dan kan ik het ....... aan een andere geïnteresseerde verkopen.

    Zoiets.... werkt hier altijd. Er zijn altijd mensen die er vanaf willen zien en dat kan ook maar zo geef je ze wel de ruimte/inkoppertje om er vanaf te zien en kun jij verder.
     
  8. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    1,906
    60
    48
    Bij mijn vorige mail heb ik al aangegeven of ze nog interesse had, en dat ik anders nog meer liefhebbers er voor heb. Toen schreef ze dat ze hem erg graag wil hebben.

    Maar het kan dus een paar dagen duren. Mijn man heeft sns en ik ing en dat duurt altijd maar 1 dag, vandaar.
    Maar dan wacht ik het nog een paar dagen af.
     
  9. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    Jan 9, 2007
    8,722
    628
    113
    Ik heb ook een keer zo iets gehad... geen geld, geen bericht. Heb toen gemaild en gezegd dat als ik "dan en dan" geen geld had ontvagen, de advertentie teruggeplaatst zou worden en ik er van uit zou gaan dat ze geen interesse meer had.
     
  10. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    toch nog even afwachten, misschien is het wel overgemaakt...zou einde van de week mailen dat je nog geen geld hebt en wat de reden hiervoor is, of ze het wel al heeft overgmaakt. zoniet...zou ik zeggen laat maar zitten dan.
     

Share This Page