hoe snel zwangerschaps verschijnselen

Discussion in 'Zwangerschap' started by mama aes, Jun 12, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mama aes

    mama aes Bekend lid

    Dec 10, 2005
    684
    16
    18
    ik had even een vraagje is het mogelijk om gelijk na de bevruchting al zwangerschaps verschijnselen zoals misselijkheid te hebben groetjes gerdien
     
  2. Niet meer actief

    zou kunnen meid
    ik had het een paar dagen voor nod

    spannend hoor
    wanneer is je nod?
     
  3. Esta

    Esta Lid

    May 2, 2007
    11
    0
    0
    Hoi Gerdien,
    Ik had achteraf toen ik was bevrucht veel last van hoofdpijn, 's avonds vooral erg misselijk en buikpijn. Heel grappig, want dit heb ik alleen 1,5 week gehad en toen ik erachter kwam dat ik zwanger was had ik eigenlijk weinig kwaaltjes (inmiddels 7 weken zwanger en nog geen banner).
    Sterkte!
     
  4. Marie26

    Marie26 Fanatiek lid

    Nov 13, 2006
    1,004
    0
    0
    Een week voordat ik ongi moest worden had ik al klachten zoals misselijkheid.
    Dus het kan heel goed.
     
  5. DaisySanches

    DaisySanches VIP lid

    Jan 20, 2007
    12,361
    0
    0
    Amsterdam
    Waarom niet?
     
  6. xje

    xje Actief lid

    Feb 26, 2007
    157
    0
    0
    ZH
    Ik had een paar dagen na mijn eisprong opeens vlagen van misselijkheid. Toen wist ik eigenlijk al dat ik zwanger was (had ik namelijk vorige keer ook, alleen dat werd na 5 weken een mk), maar deze keer gaat het gelukkig goed. Sinds NOD geen kwaaltjes meer gehad.
     
  7. Bo20

    Bo20 Fanatiek lid

    Jun 8, 2006
    2,696
    0
    0
    HR
    Ik had pas in de 6e week last van misselijkheid. Wel had vlak na de bevruchting last van vermoeidheid, verandering van tepels (en groeien van borsten!) en andere afscheiding. Heel apart gevoel ook toen..
     
  8. Elfje Arwin

    Elfje Arwin Actief lid

    Jan 9, 2007
    237
    0
    0
    achterhoek
    oh gelukkig, ik heb dat ook !
    maar eigenlijk wil ik mezelf nog niet gek maken.
    Ik had eerst een soort kramp ( 1 dag later).
    En mijn tepels zijn ook zeer gevoelig maar echt alleen dat "rondje" in het midden, als je dat aanraakt heb ik het gevoel alsof er allemaal speldjes in worden geprikt :oops:
    En vanmorgen had ik het idee dat ik een soort belletje\vlindertjes gevoel had, echt helmaal onderin mijn buik ( bijna tegen mijn vagina aan ).
    Ohh spannend hoor !

    Ik zal voor je duimen dat je een positieve test in je handen krijgt
     

Share This Page