Hoelang

Discussion in 'Zwanger worden' started by Kalush, Jan 29, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
?

Hoelang zijn jullie bijekaar voordat je aan het klussen bent geslagen voor een baby?

  1. <1e jaar

  2. <2e jaar

  3. <3e jaar

  4. na 3 jaar of meer

Multiple votes are allowed.
Results are only viewable after voting.
  1. Niki

    Niki Fanatiek lid

    Dec 13, 2005
    1,663
    1
    0
    Venlo
    Ik heb gekozen voor minder dan 1 jaar...
    Wij zijn niet echt gaan klussen, het is eigenlijk "per ongeluk" gebeurt...
    Maar helemaal welkom, hoor!
    We hadden nog de keuze om de morning after pil te gaan halen, maar dat hebben we bewust niet gedaan omdat we het toch wel heel erg leuk vonden!!!

    Gr. Niki
     
  2. berbel

    berbel Fanatiek lid

    Nov 25, 2005
    2,800
    96
    48
    Wij zijn binnen een jaar getrouwd en begonnen met klussen. We kenden elkaar bijna 2 jaar toen onze dochter geboren werd.
     
  3. ah78

    ah78 Fanatiek lid

    Dec 29, 2005
    1,355
    0
    0
    Hallo!

    We zijn al 11 jaar bij elkaar waarvan we nu een half jaar getrouwd. Ik ben in december gestopt met de pil

    Liefs An :)
     
  4. BlueGirl

    BlueGirl Actief lid

    Nov 21, 2005
    227
    0
    0
    Enkhuizen
    Hmm ik was 21 en vrij naief en dacht dat ik niet zo snel zwanger zou raken dus toen ik door een plotselinge verhuizing de pil niet kon vinden dacht ik dat het wel kon ff een maandje niet de pil slikken :rolleyes: ... We konden elkaar 6 maanden en hadden net 3 maanden een relatie samen, nu zijn we al weer flink wat jaartjes verder en ondertussen zijn we al 5 en een half jaar getrouwd en hebben we 3 prachtige kinderen en zijn we an het proberen of we ook een 4de kindje mogen krijgen :D

    Groetjes Wendy
     

Share This Page