Ik ben nu al 8 weken aan het hoesten en verkouden. Een week is de hoest weg geweest en sinds gisteren ga ik weer los. Ik heb zelfs codeine gebruikt voor de nacht maar daarna heb ik alsnog de hele nacht gehoest. Ik ben ten einde raad en weet niet meer wat ik moet doen. 4 weken geleden al voorstel gekregen me op te laten nemen om tot rust te kunnen komen. De huisarts wil niets geven en ik hebover 2 weken een ks maar hoop toch dat het dan wat beter gaat.. Iemand tips? Herkenbaar?
Ik hoest ook vreselijk. Tot overgeven en bijna stikken aan toe. Er valt weinig aan te doen, maar het is idd mega vermoeiend.
Ik zou toch teruggaan. Mijn zusje was ook weken aan het hoesten en bleek bronchitis te zijn. Huisarts zei dat als ze te langer had gewacht het chronisch had kunnen worden. Dus toch maar even teruggaan.