hoge bloeddruk

Discussion in 'Zwanger worden' started by dagmar1974, Oct 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dagmar1974

    dagmar1974 Bekend lid

    Oct 2, 2007
    908
    0
    0
    Kampen
    ik heb met mijn eerste zwangerschap een ernstige vorm van zwangershcapsvergiftiging gehad.. ik zat tegen het HELPP syndroom aan. Helaas heb ik nog steeds hoge bloeddruk nu (mijn dochter is net 6 geworden) tot 2 maanden geleden was ik aan de pillen maar omdat ik graag zwanger wil worden ben ik daarmee gestopt. de bloeddruk was toen aardig goed..
    ik moest nu even heen ter controle en het bleek weer aan de hoge kant.. 140/95...
    nu heb ik gehoord dat je bloeddruk eerst zakt... weten jullie ook wanneer? een vriendin dacht tussen de 3 en 6 maanden?
     
  2. zibella

    zibella Actief lid

    Aug 30, 2007
    157
    0
    0
    Onderwijzeres
    Ik heb ook last van hoge bloeddruk. Gisteren ben ik nog bij mijn huisarts geweest. Ze vertelde me dat normaalgezien de bloeddruk van een zwangere vrouw aanvankelijk daalt en in de laatste fase van de zwangerschap zou de bloeddruk stijgen. Momenteel neem ik medicatie (al enkele jaren). Van zodra ik zwanger ben, zou ik moeten stoppen, omdat dan de bloeddruk vanzelf zou dalen ...
    Neem jij medicatie voor de bloeddruk?
    groetjes zibella x
     
  3. Kisbaba

    Kisbaba Fanatiek lid

    Sep 23, 2007
    3,211
    1
    0
    moeder, huisvrouw, en ik heb een B&B voor fietsgas
    Gezelligste stadje i
    Je kunt bepaalde medicijnen tegen hoge bloeddruk wel slikken. Zelf heb ik Labetalol, en die mag je tijdens zwangerschap gebruiken.
     
  4. dagmar1974

    dagmar1974 Bekend lid

    Oct 2, 2007
    908
    0
    0
    Kampen
    ja ik gebruikte tot 2 maanden geleden wel pillen... maar ik voelde mij al een tijdje niet goed bij.. een vriendin raadde mij aan er mee te stoppen omdat zij dat ook had gehad.. beetje depri van die dingen.
    ik ben toen eerst overgestapt op een ander soort maar ik las later de beschrijving en daar stond dat het gevaarlijk kon zijn voor zwangeren of iemand die zwanger wil worden..
    dus toen ben ik gestopt... mijn bloeddruk was toen redelijk... 130/80 ofzo. maar nu ongeveer 2 maanden verder dus 140-95..
    hij wil me volgende maand weer even zien. hiij vond het nu niet nodig weer te beginnen omdat ik bezig ben om zwanger te worden ook... eerst maar even afwachten
     
  5. zibella

    zibella Actief lid

    Aug 30, 2007
    157
    0
    0
    Onderwijzeres
    Labetalol zou naar het schijnt ook niet zo goed zijn, heb het even opgezocht op internet. Volgens mij is geen enkele medicatie voor de hoge bloeddruk goed als je zwanger bent. Ik heb nu andere medicatie gekregen, maar in de bijsluiter staat dat als je zwanger wilt worden of zwanger bent dat je dan met de behandeling moet stopppen. Ik begrijp niet goed waarom ik het dan voorgeschreven kreeg. Helemaal geen medicatie nemen en toch hoge bloeddruk hebben is ook weer niet goed. Persoonlijk zit ik er wel mee, heb er geen goed gevoel bij en weet zelf ook niet goed wat ik moet doen. Groetjes zibella x
     
  6. dagmar1974

    dagmar1974 Bekend lid

    Oct 2, 2007
    908
    0
    0
    Kampen
    ja ik gebruik nu dus ook niks.. vind t ook wel eng hoor. maar ik heb tabeltten van de trekpleister dat heet: magnesium calcium zink.. dat is ook goed tegen te hoge bloeddruk!
    en verder zo weinig mogelijk drop eten...
     

Share This Page