hey, mijn zoon is 7 maanden en draagt maat 80 van kleren maar ik ben wezen shoppen voor een petje, één gevonden in zijn maatje . maat 45 bij c&a . hij heeft nu maat 43 van hoofdomtrek. dus deze past super. nu mijn vraag hierop dat petje stonden de centimeters dus 45 en de gewone kledingmaat maat 68. nu verschoot ik toch wat een verschil! maat 80 van kleren en maar 68 voor een petje. is dit normaal? het schilt 2 maten. hoeveel verschilt dit bij jullie kleintjes ?
Of het normaal is weet ik niet, maar mijn zoontje is nu bijna 4 mnd en heeft een hoofdomtrek van 41cm! Dus of mijn zoontje heeft een plofkoppie voor 4 maand of jij hebt een zoontje met een lekker smal koppie
mijn zoontje met maat 80/86 heeft een hoofdomtrek van 42 cm nog kleiner dus, maar dat is niet zo verwonbderlijk het schijnt namelijk dat de gemiddelde hoofdmaat van volwassenen rond de 55 cm ligt en die van mij en mijn vriend is 52 cm ver onder dat gemiddelde dus. de eerste paar keer werd er door het cb nog wat van gezegd totdat ik ze onze hoofomtrekken vertelde nu is er niks abnormaals meer aan hem volgens het cb. het ligt dus ook zeker aan de hoofdomvang van de ouders (ps: ik pas nog steeds hoeden en petten gemaakt voor 10 tot 12 jarigen en dat met een lengte van 1,73 dus klein ben ik niet.)
mijn meisjes hoofdomtrek was met nog geen 3 maanden 39,7 bij nu een gewicht van 7200 gram en 66 cm lengte,ze is erg aan de maat alleen haar koppie is wat kleiner,maat 40 van mutsje/hoedje.
Oh dat is heel normaal hoor. Heeft hij gewoon een lekker klein koppie Hier ook. Heb even in het boekje gekeken en ze had met 11 maanden pas 43 cm hoofdomtrek. terwijl ze met 10 maanden al in maand 80 zat hoor. Die van mij heeft vanaf het begin af aan een heel klein hoofd. Toen ze geboren was met 39 weken waren alle mutsjes veeeel te groot. We hebben uiteindelijk een muts voor premature babytjes moeten kopen
Mijn zoontje had met 7 maanden een hoofdomtrek van 46,5. Hij was toen 72 cm lang, dus zat nog in maat 68/74. (Met 4 maanden trouwens 44 cm, over plofkop gesproken, hihi) Ja wel een groter hoofdje dan gemiddeld, maar het is maar een gemiddelde he. Ieder kind heeft weer andere verhoudingen, niks om je zorgen over te maken.
Vandaag bij het CB geweest en mijn zoontje heeft nu met 3 maanden een hoofdomtrek van 40.2 cm. Helemaal gemiddeld vlgs mij. Zijn kledingmaat is nu 68 dus hij is wel langer dan gemiddeld.
Heeft hij maatje 80 voor de lengte dan? Je mag andere kindjes eigenlijk niet vergelijken maar hier heeft ze bijna maat 74 en haar hoofdje was 41,5 cm van de week.
van de week gemeten (6 maanden en 1 week) en toen was hij 72 cm, 8600 gram en hoofdomtrek 45,3 ook beetje plofkoppie dus
Mijn jongste zoontje had met precies 7 mnd een omtrek van 47,5cm. Bij mt 74/80. De oudste had met 7mnd + 1wk 46cm. (heb het even nagekeken). Hmm, ik dacht altijd dat de oudste een dikke kop had.