Hoi allemaal, ik ben nu 38,5 week zwanger en heb sinds een paar dagen zo'n last van mijn buik en mijn rug. Het voelt alsof ik enorm ongesteld moet worden. Ons kindje is al helemaal ingedaald, ligt vast in het bekken, dus dan kan het toch niet meer van het indalen komen? Iemand anders ervaring met "menstruatiepijn" tijdens de zwangerschap? Bedankt! Groetjes, Ellen
Misschien zijn het voorweeen? Ff checken hoe regelmatig het komt, misschien is de bevalling ook wel begonnen. Anders gewoon je vk bellen hoor. Spannend.
denk dat je lichaam zich aan het voorbereiden is op de bevalling meissie,hou het in de gaten en houd ons op de hoogte!
Heel herkenbaar. Hier ook al meerdere dagen/weken menstruatiepijnen. Ik dnek dat het komt door de druk van het kindje in mijn bekken/binnenkant.
ik had bij mij eerste kindje ook last van menstruatie pijn in mijn rug in het einde maar niet zo heftig toen ik weeen kreeg werd dit erger en ik had dan ook rugweeen.
Hey meid hoop dat goed teken is en je je kleine girl snel mag vasthouden met dit weer is geen pretje om hoogzwanger te zijn lijkt mij. liefs
ik heb er al 2 weken last van maar ben pas bijna 35 weken.. mijn kiddo is nog niet ingedaald. weet niet wat het is.
Hmz... het kan dus vanalles zijn. Ik heb er al sinds vrijdag last van en er zit geen regelmaat in de pijn/krampen. Bij voorweeën zit er ook geen regelmaat in, toch? Nou ja, hoop maar dat het dan nu op gaat schieten, want inderdaad, hoogzwanger zijn met dit weer is niet leuk. Ik houd jullie op de hoogte!
Yep, hier hetzelfde hoor. Het zijn voorweeën en die kunnen best even aanhouden heb ik begrepen. Dat is bij iedereen verschillend. Niet echt fijn he, dit warme weer?
Hallo, Ik heb dezelfde klachten. Niet elke dag maar toch... Het zijn idd voorweeen. Kunnen we vast een beetje wennen Succes mocht je bevallig idd al begonnen zijn. gr Annette
Ik wilde net een topic gaan openen.. toen zag ik deze.. heb precies hetzelfde probleem.. Het voelt als menstuatiepijn van vroeger toen ik nog niet aan de pil was.. ik heb het in m'n buik en rug.. Het mag eigenlijk wel komen van mij, dit weer is niet lekker!!!!
Ik heb dit ook sinds gisteren. Net weer, het hield iets van 5 min aan en was toen weer weg. Zo die ongi pijn heb ik echt niet gemist hoorIs het de bedoeling dat ik de vk hiervan op de hoogte stelt, of kan dat gewoon volgende week by de controle? EN gaan ze nou ineens kijken of je ook al ontsluiting hebt of niet?
Goh, ik ben dus niet de enige. Ik heb nog steeds met vlagen last van die buikpijn, er zit alleen nog steeds geen regelmaat in. Ook heb ik erg veel last van mijn rug gekregen. Ik ben het echt spuugzat en hoop dat ik niet tot 42 weken door hoef te lopen! Ik heb trouwens sinds donderdag ook last van mijn kruis, alsof mijn bekkenbodemspier als trampoline gebruikt wordt. Ook herkenbaar?
Hier ook, maar dat heb ik nu al bijna 3 weken lang. Bij mij komt het elke avond rond een uur of 9 a half 10 en na een uur ofzo zakt het langzaam weer af. De eerste keer dacht ik nog van 'ah, er gaat wat gebeuren', maar nu geloof ik het wel, al hoop ik dat het toch een beetje voorwerk is. Van mij mag de baby komen hoor!
Jeetje, Jo, jij bent er echt al bijna! Ik hoop ook dat het voorwerk is. Ik heb vannacht 2,5 uur lang weeën gehad (tenminste, ik heb dan wel geen ervaring, maar ik zou niet weten wat het anders is geweest). Ze kwamen heel regelmatig, maar na 2,5 uur kwam er niets meer. Ik hoop echt dat het iets doet. Ik heb wel mijn hele zwangerschap het gevoel gehad dat ik over de uitgerekende datum heen zal gaan, dat ik tot ongeveer 41 weken doorloop. Dat betekent dus nu nog 2 weken... ik hoop echt dat het niet al die tijd zoals nu zal zijn! @Hodje: ik denk niet dat je dit door hoeft te bellen, hoor, alleen als je je ongerust maakt. Voorweeën kun je gewoon melden bij je afspraak, heb ik ook gedaan. Bij mij heeft ze niet gekeken of ik ontsluiting had.