hsg onderzoek

Discussion in 'Zwanger worden' started by hope77, May 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hope77

    hope77 Actief lid

    Dec 11, 2012
    149
    4
    18
    NULL
    NULL
    Van de arts te horen gekregen dat hij een hsg onderzoek wil gaan doen. Gelijk een afspraak gemaakt voor volgende week. Alleen lees ik thuis in de brief die ik mee gekregen heb, dat ze de dag na het onderzoek een controle foto gemaakt wordt. Is dit standaard?
     
  2. Beebbie

    Beebbie Fanatiek lid

    Apr 23, 2012
    1,015
    0
    36
    Thuiszorg
    Tilburg
    ik heb dat bij me hsg onderzoek niet gehad. maar misschien is dat in ieder ziekenhuis anders.. succes.
     
  3. crienatje

    crienatje Actief lid

    Feb 1, 2010
    357
    159
    43
    Nee, dat heb ik ook niet gehad. Bij mij werd er meteen een foto gemaakt en die werd ook direct beoordeeld. Voor de zekerheid werd het nog met de behandelend arts bekeken en overlegd en de uitslag kreeg ik telefonisch door.

    Succes alvast in ieder geval!
     
  4. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,349
    8,357
    113
    Amsterdam
    Bij mij werd er 30min later nog een foto gemaakt, kan me niet zo goed voorstellen waarom je het een dag later zou willen.
    Bij mij om te kijken hoe de vloeistof verder door liep, wat het niet deed aan de rechter kant.
    Succes!
     

Share This Page