Huis gekocht topic

Discussion in 'De lounge' started by Luna86, Apr 3, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mapepejo

    mapepejo Fanatiek lid

    Aug 27, 2014
    1,593
    541
    113
    Inderdaad. Ik ben prima tevreden over de school die we nu hebben... en dan toch iets anders zoeken is lastig. Ook vooral omdat je (wij tenminste) helemaal "opnieuw begint", ook qua sociale omgeving. Je kent er niks, dus waar moet je dan vooral wel en niet zijn??
    Man zegt: gewoon ons gevoel volgen..

    Wens jou ook veel wijsheid toe ;)
     
    Pompoen likes this.
  2. MilouR

    MilouR Bekend lid

    Oct 17, 2017
    566
    433
    63
    Female
    #142 MilouR, Apr 19, 2019
    Last edited: Apr 19, 2019
    Woop woop, onze woning is in februari opgeleverd (nieuwbouw) en nu bijna af.

    Alleen het tafeltje in de gang moet nog een kleur krijgen en staat sinds gisteren in de grondverf (weet niet welke kleur :rolleyes:) en de trap moet nog gedaan worden...

    Wij hebben echt een onwijs tof huis, al zeg ik het zelf :roflmao:

    Vooral het behang in de slaapkamer vind ik leuk, het koperen muurtje beneden en dat we rondom de IKEA pax kast hout hebben geplaatst, waardoor het een inbouwkast lijkt (moeten we nog steeds verven :$).


    Mijn telefoon is bijna leeg en lig eindelijk in rust op bed tv te kijken zonder adapter, dus reageer later nog hier :rolleyes:
     

    Attached Files:

    Pompoen, EdN and Nic1976 like this.
  3. mapepejo

    mapepejo Fanatiek lid

    Aug 27, 2014
    1,593
    541
    113
    Nou, zojuist een week uitstel voor de financiering aangevraagd vanwege het trage proces van de taxatie.
    Eerst heeft de taxateur 4 dagen geprobeerd tevergeefs contact op te nemen met de huidige bewoners om taxatiebezoek in te plannen. Vervolgens datum gepland, maar wel een week later omdat het eerder niet uitkwam. Toen nog een week wachten op het rapport (dat we vandaag zouden ontvangen) en nu bellen ze dat er toch een fout in het rapport zit waardoor het aangepast moet worden en opnieuw moet worden goedgekeurd. Het was allemaal al krap (4 weken voor financiering) maar nu gaan we het echt niet meer redden.
    Hopelijk doen de verkopers niet moeilijk over een weekje uitstel..
     
  4. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,813
    9,319
    113
    Gelderland
    @mapepejo oh dat is wel super vervelend zeg! Allemaal dingen waar je zelf geen invloed op hebt. Hier was het precies hetzelfde verhaal. Op het nippertje hebben we het gehaald, idem voor de kopers van ons huis en voor de bewoners van ons huis straks. Het komt dus echt vaker voor!
     
  5. prjbt

    prjbt Niet meer actief

    Wij hebben vandaag ons oude huis overgedragen en zijn nu echt officieel verhuisd.

    Heerlijk gevoel.

    Afgelopen weekend al volop kunnen genieten van het nieuwe huis en mooie weer. We weten absoluut waarvoor we het gedaan hebben
     
    xElles, Pompoen and Luna86 like this.
  6. mapepejo

    mapepejo Fanatiek lid

    Aug 27, 2014
    1,593
    541
    113
    Super! Wat fijn!
     
  7. Pompoen

    Pompoen Actief lid

    Oct 25, 2015
    446
    121
    43
    Oh nee wat vervelend zeg!
    Zo frustrerend hè, schrale troost, maar wij hebben ook uitstel moeten vragen. Ook een week. Was voor ons gelukkig genoeg. Duim voor je dat het snel allemaal geregeld is.
     
  8. xElles

    xElles VIP lid

    May 24, 2013
    9,575
    2,232
    113
    Hoi meiden,

    Mijn man en ik hebben vorige week vrijdag een bod gedaan op een huis, en diezelfde dag kregen we te horen dat dit bod geaccepteerd is.
    Echt een geweldig mooi huis, dus we willen het wel van de daken schreeuwen!
    Nu zei de makelaar ons alleen dat we voorzichtig moesten zijn met het delen, want we hebben alleen een mondelinge overeenkomst nu.

    Weet iemand hoe lang het ongeveer duurt voordat je iets op papier hebt? De overdracht zal over 6 maanden zijn. Zó lang hoeven we niet te wachten toch? :p
     
    Pompoen, Bailey07 and Luna86 like this.
  9. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,813
    9,319
    113
    Gelderland
    @xElles gefeliciteerd!!
    Poeh hier duurde dat een week of 2 tussen het mondeling akkoord en het tekenen van het voorlopig koopcontract.


    Wij zijn vandaag goed geslaagd; barkrukken, staande lamp, vloer voor de hal en een vloertegel voor het toilet.
    Zal zo eventjes foto’tjes toevoegen!
     
    xElles likes this.
  10. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,813
    9,319
    113
    Gelderland
    View attachment 614317
    Vloer woonkamer (houtlook), vloer hal (betonlook) en de vloertegels in het toilet. Wandtegel gaan we nog uitzoeken maar zal zoals op de foto zijn. Zwarte accessoires en witte wc-pot en wastafel, deze moeten we allemaal nog uitzoeken.

    Barkruk in kleur rechts; olive

    En de hanglampen in de keuken, die van zuiver komen 3 keer boven de keukenbar. Van de lamp die 3 keer op de foto staat hebben we er eentje en die komt in de hoek van de keuken.
    De staande lamp komt naast een zwarte kast tegen een groene muur.
     
    Pompoen, EdN, xElles and 1 other person like this.
  11. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,809
    3,339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    leuk!
    Wij zijn inmiddels klaar voor de vloeren, laatste vloer die we nog moesten was de benedenverdieping: https://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/10417545/ toch geslaagd bij ikea (eerste keer gemist- of vonden we het te licht??)

    Bij de leenbakker wel uitgekozen (4,99 de m2) - maar pas 2e paasdag besteld: Net op tijd - want hij is niet leverbaar meer - maar er was nog net genoeg voor ons. Diegene na ons had te weinig!

    Nog 1,5 week.. dan krijgen wij de sleutel. En gelijk die eerste week wordt de keuken opgebroken en de gestut met een ijzeren balk. Electricien komt ook de eerste week voor het vervangen van de groepenkast.

    Wat ik trouwens ook nog tegenkwam online en wel érg leuk vond: op zolder gaan we een dakraam plaatsen, het moet de slaapkamer van onze 10/11 - jarige dochter worden- en ik vond een grappig -verduisterend- dakraamgordijn: https://www.dakraampje.nl/fakro-dreamworks
    dochter vond de pinguins van madagscar erg leuk.
     
  12. xElles

    xElles VIP lid

    May 24, 2013
    9,575
    2,232
    113
    Oh kijk.. 2 weken is te doen.
    De eerste week is daar alweer bijna van om ;)

    Oeeehhh, echt een super mooie inrichting bij jullie!!!
     
    Luna86 likes this.
  13. Vlindertje0102

    Vlindertje0102 Fanatiek lid

    Jun 22, 2018
    2,554
    2,229
    113
    Female
    Hoi. Wij hebben 5 april de sleutel gekregen van ons nieuwbouwhuis. We hebben toch alles laten stucken ondanks de kans op scheuren ben super blij met die keuze.
    Vandaag is onze keuken geplaatst en manlief is druk bezig met schilderen.
    De badkamer hebben we casco laten opleveren dus daar wordt ook gestaag aan gewerkt.
    Vind het wel erg pittig met een kleintje van 2 want ik zelf kan niet veel doen omdat er thuis ook nog eentje rondloopt.
    Maar ben super enthousiast en kan niet wachten om te verhuizen
     
    Nic1976 and Luna86 like this.
  14. Pompoen

    Pompoen Actief lid

    Oct 25, 2015
    446
    121
    43
    Heel mooi! Leuke stijl. Waar heb je die barkruk vandaan?
     
    Luna86 likes this.
  15. Pompoen

    Pompoen Actief lid

    Oct 25, 2015
    446
    121
    43
    Gefeliciteerd!
    Hier zat ongeveer een week tussen mondelinge overeenkomst en tekenen koopcontract. En daarna heb zowel jij als de verkopers nog 3 dagen bedenktijd.
    Wij hadden ook enorm mazzel, want nadat wij mondeling akkoord hadden op ons bod, werden we overboden..
     
  16. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,813
    9,319
    113
    Gelderland
    Dank je wel! Ze zijn van Henders en Hazel. We willen perse een kruk die kan draaien ivm krassen op de vloer. Deze zijn helemaal zelf samen te stellen qua kleur en stof. Poot alleen zwart.
     
    Pompoen likes this.
  17. xElles

    xElles VIP lid

    May 24, 2013
    9,575
    2,232
    113
    Oh serieus??
    Mag de verkopende partij daar eigenlijk nog iets mee doen?

    Vandaag gebeld naar onze makelaar.
    Ze willen het tekenen van het koopcontract zo lang mogelijk uitstellen.
    Wij hebben ons huis nog niet verkocht en zoals ze het ons vertelden mag er bij onze hypotheekverstrekker max 4 maanden zitten tussen tekenen koopcontract en overdragen van het huis.
    We krijgen pas eind oktober de sleutel, dus dan zouden we die extra maanden iets van €400 betalen per maand.
    Ze willen ons daarin dus tegemoet komen door het koopcontract tekenen uit te stellen, zodat we niet die €800 hoeven te betalen.
     
  18. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    Sep 13, 2013
    1,100
    197
    63
    Female
    Ik heb niet eerder geschreven in dit topic.. wilde mezelf behoeden voor als het misging, maar HOERA! Vandaag de offerte voor de hypotheek binnen gekregen! Het is rond
     
    Bailey07, Ysabella, Pompoen and 2 others like this.
  19. Kimkommer

    Kimkommer Bekend lid

    May 15, 2011
    511
    63
    28
    NULL
    Leuk al die nieuwe huizen!

    Wij hebben gisteren de sleutel gekregen en vandaag zijn we druk bezig geweest met het schoonmaken van de trap naar zolder, het opschuren van de wanden, vlak maken van de vloeren en mijn tante heeft onze badkamer schoongemaakt. Koningsdag weer verder met klussen. Dan staat de voorstrijk op t programma.
     
    Pompoen and Luna86 like this.
  20. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,813
    9,319
    113
    Gelderland
    Yeah, dat is een fijn gevoel hè! Wanneer zal de overdracht zijn?
     
    LaLaS likes this.

Share This Page