Hoeveel geld hoor je aan het bruidspaar te geven? We mogen alleen savonds op het feest komen, en mijn man en ik komen samen, word het dan per persoon gerekend of per paar? Het zijn gewone vrienden van ons.
Wat is de band met het bruidspaar ? Ik vind het altijd enorm stom om te kijken naar hoe lang je word uitgenodigd, als het voor mij hele goede vrienden zijn krijgen ze 50 euro en als het gewoon kenissen zijn 25 euro. Of wat op dat moment mijn portemonnee toelaat. Vind dat altijd zoiets achterlijks, kijken naar hoe lang je word uitgenodigd.
oke maar als je alleen savonds word uitgenodigd zegt dat wel iets over de band lijkt mij? Mijn broer mag de hele dag mee en zijn echt goede vrienden. Wij zijn ook wel bevriend, en maar niet beste vrienden maar ook geen vage kennissen. en geef je dan die 25 met zn 2en?
Tussen de 35 en 50 euro, ligt aan de band die we met ze hebben. Kijken naar hoe lang je wordt uitgenodigd is in onze omgeving heel gewoon. Overdag wordt vaak tussen de 75 en 100 euro gegeven, 's avonds tussen de 25 en 50.
Ik zou dan persoonlijk voor 50 gaan. Heb het zelf met me eigen bruiloft mee gemaakt. Om van me schoonzus,zwager en 5 kids maar 20 te krijgen voor de hele dag. Hebben er natuurlijk niks van gezegd maar persoonlijk komt dat bedrag echt niet bij me op als fam trouwt.
Aangezien we pas in juni zijn getrouwd weet ik het nog ja En als ze het niet heel breed hebben snap ik het zelfs ook nog maar dat is zeker niet het geval
Vind ik niet, mijn beste vriendin waar ik heel close mee ben heeft de plechtigheid alleen gedaan met haar en zijn ouders tussen het ja woord geven en het feest hebben ze niets gedaan dus ik was alleen op het feest, maar daarom geef ik haar niet minder, we zijn hele goede vrienden, wat kan mij het dan schelen dat ik alleen in de avond kom. En ja voor kenissen geef ik gewoon 25 euro totaal.
Maar wat maakt het nou uit dat iemand 20 euro geeft of 25 euro ?? Je kunt niet in iemand zijn portemonnee kijken..
Ik zou toch tussen de 35-50 euro geven, vind ik toch een vrij normaal bedrag. Bij onze bruiloft kregen we van een neef en nicht die de hele dag kwamen een envelop met kleingeld, neiuwsgierig als ik ben thuis toch even geteld , had ik beter niet kunnen doen het was wel ..... 4,35 , dat vond ik toch wel erg raar hoor.
Vind ik ook Als je het maar met een goed hart geeft zeg ik maar altijd 25 of 50, wat maakt het uit? Ik als bruid zou blijer zijn met de interesse en gemoedelijkheid vd mensen dan met een paar tientjes extra
Precies ! Als ik van mijn naasten maar 20 euro zou krijgen dan zou ik daar niet wakker van liggen, ik ben al blij als ze gewoon aanwezig zijn, dat is voor mij veel meer waard dan geld. En ik nodig niet mensen uit om kado's te krijgen maar om samen met die mensen te vieren dat er een huwelijk is.
Dat is inderdaad best appart ja En nog ff terugkomend op die 20 ik weet zeker dat ze meer kunnen betalen. Misschien komt het een beetje raar en ondankbaar over. Maar als je al maanden van ze te horen krijg dat ze de bruiloft wel voor je willen betalen want dan trouw je tenminste en je krijg dan later maar 20 voelt een beetje raar. En nee we gingen niet trouwen vanwege hun geld want we gingen toch al wel trouwen.
Jij kreeg tenminste nog wat, wij hebben niks voor onze bruiloft gekregen van broer van mijn man en schoonzus! hahaha.. Wel zijn ze beide meegeweest op vrijgezellenfeest en hebben daaraan mee betaald. we kregen ook niets toen we zwanger waren en ook niets voor de geboorte. Terwijl het contact gewoon goed is, dus we zeggen niets en laten voor wat het is (werken allebei fulltime) Wij geven altijd 50 euro, en als we wel de hele dag komen doe ik er wat meer moeite voor om om die 50 heen nog een leuk orgineel kado te geven.
Nou dat is ook wel erg vreemd zeg. Maar inderdaad maar niks van zeggen krijg je toch vaak alleen maar gezeik van