ICSI intake

Discussion in 'Zwanger worden' started by Nina261, Aug 21, 2023.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nina261

    Nina261 Nieuw lid

    Aug 21, 2023
    2
    0
    1
    Female
    Hoi allemaal,

    na een geslaagde tese operatie hebben wij binnenkort een intake bij de fertiliteitsafdeling van EMC voor icsi.
    Wat kunnen wij verwachten? Hoe snel na de intake start het traject? Klopt het dat je eerst nog een losse afspraak krijgt voor de prikinstructie? Of ook nog andere afspraken?
    Bij mij is tot op heden nooit onderzoek gedaan (behalve een chlamydia test), omdat al snel duidelijk werd dat het ‘probleem’ bij mijn partner ligt. Ik hoop dat dat niet voor vertraging zorgt.

    ik kijk uit naar jullie reacties, bedankt alvast!
     
  2. Jonahah

    Jonahah Lid

    Aug 1, 2023
    47
    11
    8
    De wachttijd kun je op hun site vinden, verschilt per ziekenhuis.

    wij kregen de eerste keer de prikinstructie toen we alle medicijnen etc ook kregen. Die was los van de eerste gesprek waarbij ook aangeven werd dat t icsi werd.

    je hebt overwegend de intake, de onderzoeken, prik instructie en dan de start
    Of je nog onderzoeken krijgt weet ik niet. Wij wel al lag het ook duidelijk bij mijn man.

    bij ons in zwolle start je ongeveer 2 maand na je intake met de behandeling.
     
  3. Nina261

    Nina261 Nieuw lid

    Aug 21, 2023
    2
    0
    1
    Female
    dank voor je reactie! Even afwachten dus of er ook onderzoeken volgen.. Op de site staat een wachttijd van 71 dagen bij infertiliteit, maar had gehoopt dat dat de wachttijd zou zijn tot de intake (wat wel klopt ongeveer) en dat het daarna wat sneller zou gaan.
     
  4. Jonahah

    Jonahah Lid

    Aug 1, 2023
    47
    11
    8

    Dat durf ik echt niet te zeggen...

    In zwolle staat t apart vermeld. Tot eerste afspraak ongeveer een maandje. En tot de icsi vanaf dan 2 maand

    anders bel je ze morgen ff. Weer een stress punt minder
     
  5. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Klopt, +- 70 dagen maar vanaf dan gaat het meestal sneller. Ongetwijfeld zal er een echo plaats vinden en zal de start van een nieuwe cyclus als uitgangspunt worden gebruikt. Vaak een antrale follikel meting, dat houd in hoeveel follikels er klaar liggen. Ook word je medicatie afgestemd e.d. maar eerst de intake. Succes!
     

Share This Page