Ideeën versiering trouwauto

Discussion in 'De lounge' started by GewoonLinda, Aug 11, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    Hallo meiden,

    Wij gaan volgende week zaterdag trouwen en ik wil graag de trouwauto op één of andere manier een beetje opleuken.

    Ik had tule lint besteld waarvan ik dan een soort strik wilde maken of iets dergelijks, maar dat zie je haast niet, omdat het toch een soort doorzichtig is.

    Wat het ook lastig maakt is dat we een flink stuk op de snelweg zullen rijden. Dus we moeten niet echt materialen gebruiken die er makkelijk kunnen af waaien.

    Hebben jullie misschien nog leuke ideeën?
     
  2. Jel

    Jel Niet meer actief

    Dus blikken achter de auto met "Just married" zit er niet in?

    Misschien kun je binnenin de auto een beetje versieren, maar dan wel op een manier dat de chauffeur voldoende zicht houd.
    Bijvoorbeeld rode hartvorm ballonnen, A4-tjes met just married in de auto plakken, of roosjes van papier plakken aan het raam.
     
  3. Springboon

    Springboon VIP lid

    Oct 9, 2006
    8,278
    1,834
    113
    Female
    Zorg
    Waar mijn liefjes zijn
    Ik heb zelf roosjes gemaakt, voor de volgauto's ;)
    Met daaraan 3 linten, 2 wit, 1 lila.

    De trouwauto was bij ons een koets (4-span) dus daar was niets voor nodig..
     
  4. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    Nov 28, 2007
    2,362
    0
    36
    Female
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
  5. Within

    Within Niet meer actief

    Er zijn speciale stiften verkrijgbaar, je kan de hoedenplank versieren, automagneten met just married gebruiken (die heb ik nog wel liggen - en een vlaggetje voor aan het raam :p)
     
  6. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    Hoi meiden,

    Bedankt voor de reacties.
    Misschien dat ik inderdaad maar iets aan de binnenkant van de auto ga versieren. Op de hoedenplank kan het sowieso natuurlijk. En misschien een beetje op het dashboard.

    Magneetstickers zijn vaak ook wel grappig, maar vaak staat daar Just Married op. En op het moment dat wij aan komen rijden, zijn we nog niet getrouwd, haha. Als we weer wegrijden natuurlijk wel, maar dat zullen weinig mensen zien.
    En daarbij hebben wij ook nog een kleurenthema fuchsia, dus dat is ook best lastig.
    Ik maak het mezelf ook altijd zo lekker moeilijk.....
     

Share This Page