Iemand een idee

Discussion in 'Zwanger worden' started by D4YC, Aug 14, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. D4YC

    D4YC Actief lid

    Aug 11, 2022
    128
    97
    28
    Female
    Hallo allemaal!

    ik ben in januari gestopt met de pil omdat wij graag voor een 2e kindje willen gaan. Ik heb sinds dien een cyclus van 43 dagen. In mei had ik een cyclus van 56 dagen en in juli een cyclus van 19 dagen. Bij de cyclus van 56 dagen had ik in de 3e week een hele lichte bloeding (licht roze bloed 2x bij het afvegen). Cyclus daarna was dus heel kort. Nu zit ik in mijn huidige cyclus waarbij ik weer zo een bloeding heb gehad afgelopen maandag. Met daarbij heeeele lichte menstruatie krampjes tot aan gister.

    Ik ben vorige en deze maand aan de slag gegaan met ovulatietesten maar ben ik mee gestopt omdat ik daar veel te veel mee bezig was Haha!

    heeft iemand iets vergelijkbaars of een idee wat die mini bloedingen en krampjes kunnen zijn?

    bedankt alvast!!
     
  2. Finca

    Finca Fanatiek lid

    Apr 29, 2021
    2,039
    1,675
    113
    Female
    Lijkt erop dat je lichaam nog aan het ontpillen is. Kan lang duren. En ja zonder ovulatietesten of temperaturen kun je nooit zeker zijn wanneer je ongeveer ovuleert.
     
  3. D4YC

    D4YC Actief lid

    Aug 11, 2022
    128
    97
    28
    Female
    Bedankt voor je reactie! Ontpillen zou zeker kunnen weet dat dat heel lang kan duren. Vorige keer had ik alleen niet zulke kleine bloedingen ertussen.

    Dan maar weer even de volgende cyclus afwachten
     
    Finca likes this.
  4. momim

    momim Actief lid

    Feb 21, 2019
    343
    213
    43
    Met zo’n cyclus is het maar de vraag of je wel een eisprong hebt, ook vind ik het wel lang duren voor ontpillen (na de gewone pil zou je eigenlijk met een maand of 3 wel een normale cyclus verwachten). Heb je dit nooit eerder gehad?
     

Share This Page