ik baal

Discussion in 'De lounge' started by gaby1986, Apr 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    ik heb via de site van de tnt post een chocolade telegram besteld voor moederdag, je kon daarbij aangeven welke dag je hem bezogd wou hebben, k wou dit dus zaterdag, omdat ik dan thuis ben en het aan de deur aan kan nemen.
    nu hebben ze het dus vandaag in de brievenbus bezorgd, en mijn man en ik waren de hele dag werken. nu is t niet zo erg dat ze t in de brievenbus bezorgen maar een chocolade telegram in de brievenbus met 25 graden de hele dag is niet zo goed bevallen, alles is dus gesmolten en t ziet er niet uit, ik heb via de tnt site een klacht ingedient, hoop wel dat ze er iets mee gaan doen want heb er 20 euro voor betaald (voor 2 dan) baal echt zo erg, wist gewoon niet wat ik voor moederdag moest doen, heb ik eindelijk iets en dan dit... zo mijn verhaal ben ik kwijt..

    liefs Gaby
     
  2. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    (leuk een naam genoot)


    dat is niet netjes, en ook veel te vroeg
     
  3. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Dat kan inderdaad ook nog ja, dat de boel smelt. Ik zou daar helemaal niet bij stilstaan, dat dat ook nog kan.

    Maar bij jou is het gebeurd en dat is balen. Ik zou bellen met TNT en wie weet sturen ze je dan kosteloos wel een nieuwe op, of je krijgt je geld terug. Dat lijkt mij ook niet meer dan normaal eigenlijk.
     
  4. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    ja ik kan nergens een nummer vinden op de site dus ik heb maar een klachten mailtje gestuurd.. k ga nog wel even zoeken naar een nummer.. ben eigenlijk wel benieuwd of ze gaan reageren op mijn mailtje..
     
  5. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    oh nummer gevonden, zaterdag bellen tussen 9 en 4...
     
  6. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Alleen maar op zaterdag?
     
  7. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    :D...
     
  8. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    nee maar ik neem aan dat ik morgen niet kan bellen..maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30..
     
  9. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Ach ja denk daar weer niet aan he, dan is het koninginnedag.
     
  10. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    haha.. ach ja... maakt niet uit. ik laat nog wel weten zaterdag wat ze zeggen,..
     
  11. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    Ik denk dat je pech hebt, aangezien je zelf hebt aangegeven wanneer je het wilde ontvangen...
    wel balen zeg!
     
  12. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    guppie: ik heb aangegeven dat ik het zaterdag wilde ontvangen, en ze hebben het vandaag bezorgd.. dus ik ben juist niet fout. zaterdag ben ik de hele dag thuis..
     
  13. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    oh niet goed gelezen... Dan is je klacht volledig terecht lijkt me!
     
  14. gaby1986

    gaby1986 Niet meer actief

    ja lijkt mij ook :) ach ja we zien wel wat ze zeggen.. maar ondertussen heb ik dus nog niks voor moederdag .. maar ja.. heb nog een weekje..

    ik ga lekker slapen :)
     

Share This Page