Nou dames, Sinds vandaag ben ook ik een alleenstaande moeder. Het ging al een lange tijd niet goed tussen mijn vriend en mij. We waren in relatietherapie en momenteel bezig met een 'proefscheiding' die 2 maanden moest duren. Nu zijn we 5 weken bezig, maar we hebben de knoop doorgehakt! Het gaat niet meer en het word ook niet meer beter! We hebben het er allebei erg moeilijk mee, we geven nog steeds om elkaar, maar samenleven gaat niet meer. Ik woon nu met de kleine bij mijn moeder, en ik was al een beetje bezig met orrienteren naar een huurwoning. Ik heb gelukkig al redelijk wat punten (ik heb me nooit uitgeschreven, gelukkig!!) Alleen zitten we nu wel met een koopwoning. Mn vriend gaat volgende week berekenen of hij er alleen kan blijven wonen, zo ja, gaat hij de hypotheek overzetten naar zijn eigen naam. Dan heb ik er niks meer mee te maken. Mocht dat niet kunnen, moet het in de verkoop! Verder ga ik me nu informatie zoeken over hoe nu verder? Alimentatie voor de kleine, hoe het moet met het gezag (mijn vriend heeft nooit het gezag aangevraagd), erkenning enz. Rechten en plichten enz. Nou, dat was het wel zo'n beetje geloof ik! Groetjes Sanne
Ik wil je heel veel sterkte wensen! Ik kan je geen advies geven over alimentatie, erkenning ed, want daar heb ik niet mee te maken gehad! (Ben overigens wel alleenstaande moeder)
ow balen dat jullie uit elkaar zijn. Maar volgens mij hebben jullie echt hard gevochten om te kijken of er mogelijkheden waren. Heel goed. Ik kan je ook niet helpen met vragen en antwoorden over alimentatie e.d. want zit er momenteel zelf nog midden in en ik snap er werkelijk niets van.. pff. Ik heb gelukkig een advocaat die mij helpt met berekeningen en ouderschapsplan e.d. Hopelijk heb je snel een eigen huisje.. ik stond ook altijd nog ingeschreven maar hier in friesland duurt t helaas nog eeuwen en ik moet weer bevallen in sep, dus hopelijk heb ik dan wel een eigen huis. Succes met alles en ik hoop dat jullie verstandhouding wel goed blijft voor de kleine vent, maar je verhaal zo te lezen, zal dat wel goed komen. sterke..
Sterkte met alles! zal heel wat op je af komen de komende tijd, maar blijf doorvechten voor jezelf en voor je kindje! Over allimentatie weet ik ook niks, mijn ex betaald geen cent en kijkt niet naar zijn zoon om nl. Sterkte met alles en zet hem op!
hier ook een alleenstaande mama. ben ook nog alles aan het uitzoeken en snap er ook niet zoveel van. gelukkig woonden we al bij mijn ouders in. maar ben ondertussen wel gewoon op zoek naar een eigen huisje. maar ja dat gaat zoals fontana al zegt niet zo snel in friesland. sterkte met alles. xx