Hoi Gimena, Sorry ik had niet gezien dat je 3 dagen afwezig bent, ik had je net een berichtje gestuurd. Hopelijk wil je voor mij pendelen als je terug bent en tijd hebt natuurlijk.
had je hele topic doorgelezen en halverwege een pb gestuurd, lees nu net pas dat je 3 dagen niet aanwezig bent, sorry. zo gauw het kan hoor ik het wel
dames ik kan niet meer zo veel pendelen. ivm nieuwe werk zoeken enz!! en een nieuwe huis. hopelijk begrijpen jullie dit!
is al fout gerekend lieverd toen ik je test zag op de test form jij was de 11e die ik toen fout had hoe gaat het met je lieverd?
begrijpelijk gimena! erg bedankt dat je de laatste lading nog hebt gedaan. ik zal je laten weten of het goed was
Héél veel succes met het zoeken van een nieuwe, maar vooral leuke job en een nieuw huis, das wel veel verandering in 2012 dat je te wachten staat, en idd hier effe al je energie in steken nu, dat alles naar wens loopt.
Je had het goed!!! Ik kwam er dan wel niet in december achter, maar had vandaag een positieve test. Dus mijn kerst eitje doet zijn best, nu nog blijven plakken!! Pendel je nu ook nog hetzelfde geslacht als toen?!
was je wil kan je me een pb je sturen. met je naam achternaam en geboorten datum. beantwoord het wel maandag ochtend heel vroeg. want daarna heb ik me reiki opleinding
Je had goed gependeld, jippie ik ben weer zwanger, precies 3 maanden na het verlies van ons Vlindertje Bedankt voor je pendel lieverd