Wat een bijdehandje joh. Blegh. Stel jezelf niet zo aan en laat iemand zijn ergenis gewoon lekker uiten. Ben je ongesteld ofzo? @TS: Ik snap je gevoel heel goed, ik vind het nu ook echt verschrikkelijk. Kan er ( buiten het mooie landschap ) niets positiefs aan vinden. Ben ook heel blij dat wij aan de kust wonen en dus nog geen sneeuw gezien hebben maar alleen kou en mist. Wij zijn echt van die mensen die heel graag buiten zijn, lekker wandelen over het strand, chillen met de billen in het warme zand, lekker in de tuin hangen met een heerlijke BBQ, zwemmen in het zwembadje, eindeloos spelen in de natuurspeeltuin en ga zo maar door. En ja ik snap dat je nu ook lekker kan wandelen maar na 15 min heb ik het wel gezien hoor, heb het dan zo koud, kinderen vinden het niets en dan beland je dus al sneller binnen dan in de lente/zomer. Ik vind het echt verschrikkelijk. Hopelijk blijft het aan deze kant van het land de hele winter zoals het gisteren was, strak blauwe lucht, brandend zonnetje en gewoon boven het vriespunt dus niet te koud maar ook niet te warm om het winter te noemen.
Het is vandaag op zijn koudst hier, maar mijn nieuwe donsjas is binnen, o ik ben zo blij! Vanmorgen naar school gelopen zonder te vernikkelen. En er schijnt een waterig zonnetje. Als het niet glad wordt valt het allemaal wel mee
Ow hier was het echt verschrikkelijk vanmorgen. Moest boodschappen doen en zelfs de karretjes waren bevroren, moest met mijn handschoenen aan die karretjes vastpakken -4 was het hier trouwens maar voor mij staat dat gelijk aan -10 Glad is het hier niet maar ik kom dan ook echt niet ver buiten dus weet niet hoe het voor de rest op het dorp is. Man is werken en hoef alleen de jongste op te halen om 12 uur en de oudste komt zelf naar huis op de fiets. Ik ga het huis van onder naar boven helemaal strippen denk ik hahaha Ik kom niet buiten als het niet hoeft
Ik vind het wel lekker! Zolang het maar droog is! Maar hey een lekker zonnetje en korte mouwen temperaturen zeg ik ook geen nee tegen hoor!
Oh ik zou om die reden juist graag rond de evenaar wonen. Lijkt me heerlijk! niet te koud en niet te warm.
Ik ook niet hoor. Mijn jongste loopt de route naar en van school altijd zonder problemen, maar vandaag bleef ze halverwege toch stilstaan, zachtjes huilend: 'Nina naar binnen komen'. Fijn als we kunnen sleeën of een sneeuwpop maken, maar dat gaat niet met die ijzige sneeuw die hier veranderd is in drab.
Ik vind het ook te koud. Door mijn reuma heb ik overal pijn, handen zijn dik en kan bijna niks vastpakken omdat het zeer doet en ik geen kracht heb. Mijn dochter houd ook niet van de kou, al vind ze het wel prachtig om in de wagen te zitten tot haar kin ingepakt in de voetenzak haha. En als ik dat zie wordt ik er nogal jaloers van hihi.
Ach goshie. Sleeën kan hier sowieso niet, is nog niet 1 vlokje gevallen ( godzijdank ) als ik soms die sneeuw foto's voorbij zie komen op Facebook ofzo dan denk ik minstens dat ik aan de andere kant van de wereld woon
Een warme jas is dan zo lekker! Ik heb dit jaar ook een heel warme jas en gevoerde laarsjes gekocht, niet heel charmant haha, maar wel heel warm.
Inderdaad haha, ik heb al de hele winter het gevoel dat de winter nog moet beginnen. Nu dus, sinds een dag of twee.😋 Geen problemen mee hoor, vooral niet met deze zachte winter.
Ik ben ook helemaa klaar met de winter. Sowieso is het niet mijn seizoen ondanks dat ik het prachtig vind als het gesneeuwd heeft of hard gevroren. En dan vooral als de zon schijnt. Vind het altijd zo'n gedoe om weg te gaan! Dik inpakken, met beetje pech de autoruiten krabben en niet te vergeten de troep in huis als je weg bent geweest. Daarbij heb ik altijd pijn in mijn gewrichten door de kou of het vocht. Nee geef mij maar lekker zomer! Hoeft echt geen 30 graden te zijn maar een graad of 24 heel graag!
Ik lokte je inderdaad uit. ik wilde je even laten proeven wat voor een rotopmerking het is. en daarnaast vond ik het ook wel heel flauw dat je een argument van iemand niet leest, maar enkel de grammatica foutjes. dat is toch best kinderachtig niet?
Het is hier toch echt sinds half december goed koud. Vooral van die vochtige kou dus. Niet de mooie sneeuwlandschappen.