Hoi meiden, Vanwege een onregelmatige cyclus, weet ik niet precies wanneer mijn nod is. Ik voel van alles wat ik herken van mijn eerste zwangerschap. Vanmorgen een testje gedaan en ik dacht binnen afleestijd iets te zien.. nu is het zo vaag dat ik het bijna niet op de foto krijg. Toch geprobeerd en ik vraag me af of de échte tuurders ists zien of dat ik gewoon overal streepjes zie Bedankt! Oooh ik zie dat ie een mini foto plaatst vanaf mijn telefoon.. ik zal straks kijken of ik het via de computer voor elkaar krijg
Kleine foto inderdaad. Ik twijfel het is een beetje onduidelijke foto. Als ik mn scherm heen en weer beweeg denk ik af en toe iets heel lichts te zien maar zo ook weer niet. Misschien een foto van bovenaf?
Meid, zolang je een tuurkampioen nodig hebt, heb je te vroeg getest (of is hij negatief, maar daar gaan we niet van uit). Ik zie echt niks. Ik had een heel licht streepje (ik ben geen tuurder) en zelfs die was voor gynacologen en verloskundigen te vaag om een definitief ja te geven. Dat zegt toch wat.
Dat is ook zo, ik weet het! Ik probeer mensen altijd te waarschuwen; te vroeg testen kan je zo bang en onzeker maken; das een naar gevoel
Heb nog even gauw een foto gemaakt in daglicht. Heb de test opengemaakt. Het is zo moeilijk om op de foto te krijgen wat ik denk te zien. Als je 'm op deze kunt zien, zijn je ogen wel heel erg goed!
Ik ben ook al dagen aan het turen of mijn leven ervan af hangt zo fout, maar ik houd het niet tegen. Bij het raam gaan staan, onder de lamp, test draaien noem maar op.. Maar goed afwachten... Ik zie wel een streepje hoor (en hier spreek een profi héhé). Ik moet wel eerlijk bekennen, ik had nooit aan dat vroege testen moeten beginnen want je word er ook wel een beetje gek van. Ik heb van die dipsticks gekocht, ik geloof 30 voor 7 euro ofzo.. tja en dan hoef ik me niet in te houden want ik heb er toch genoeg (stom ik weet). Als ik deze ronde niet zw ben, dan gaan die testjes de deur uit Ik hoop dat ze duidelijker worden! Groetjes Sanne